Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy átlagos...

Miért van az, hogy átlagos kinézetű lányoknak esélyük sincs magas, jóképű pasival összejönniük?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert átlagosak
2014. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak megismerni engem!
2014. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én állítólag magas vagyok, jó a testem és az arcom sem csúnya. Itt az esélyed, írj privátot. :)
2014. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy átlagos _____ esélyük sincs jó _____?


Mert: átlagos < jó.

2014. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mert a gyakorin nyafogni nem nyero dolog
2014. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mert nem vagy jó csaj,átlagosak közt keresgélj az a te szinted.
2014. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség....

Én tök átlagos vagyok és a barátom ennek ellenére magas és jóképű, sőt még intelligens is. És hogy miért velem jött össze? Azért amiért én meg vele....mert tökéletesen passzolunk belülről. Nem minden a külsőről szól....

2014. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. Ilyen gondolkodású lányokból kellene több! Nem minden a külső!
2014. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
64%
Én is egyetértek a hetessel...másrészt meg mi az,hogy átlagos? Annyira különbözőek vagyunk, különböző ízléssel,mindenkinek más a szép stb. Ezt úgy értem, hogy pl. az én esetemben volt egy csomó olyan pasi,aki el volt tőlem ájulva,mert tetszett nekik a kisugárzásom,öltözködésem,arcom,stilusom stb.,de volt olyan is,aki megmondta, hogy nem vagyok egyáltalán az esete és nem tetszem neki...ettől kevesebb lennék,vagy csúnyább?Kétlem...A barátom gyönyörűnek lát,és elfogad úgy,ahogy vagyok,a hibáimmal együtt. De ha már a barátomnál tartunk, az egyik barátnőm szerint nagyon jóképű pasim van és tegyem össze a két kezem miatta, egy másik barátnőm szerint meg külsőre bőven átlag aluli és nem érti mi tetszett meg nekem benne annyira, én meg az ő pasijában nem látok semmi extrát,pedig ő el van ájulva tőle...folytathatnám a sort,szerintem érted, hogy mire gondolok. Nyilván fontos, hogy az ember ha fiú, ha lány, odafigyelen magára, próbáljon ápolt,fitt lenni stb., de ezen kivül akkor is fontos, hogy elfogadd magad és hidd el, hogy ha jóban vagy magaddal,akkor a kisugárzásod nagyon sokat fog javulni,aminek köszönhetően bevonzhatod azt a pasit,akit kiszemeltél,és nem fogsz azon rágódni, hogy úristen most én hogynézek már ki hozzá képest...nyilván mindenkitől van szebb arcú,jobb alakú stb.,de ha egyfolytában ezen rágódsz,ahelyett, hogy saját magadat fejlesztenéd és hoznád ki,mind a külső,mind a belső tulajdonságaidból a maximumot,akkor meg fogsz kattanni és az önbizalmad továbbra is padlón lesz...
2014. febr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És az miért van, hogy nem magas fiúknak esélyük sincs átlagos lányoknál ???

miért keresi mindenki a zsiráfokat meg az égimeszelőket?

Mi baj van akkor, ha valaki "csak" 170 cm magas és nem 185???

És ha a csaj magasabb?

Nah akkor mi van?

semmi!

csak ez az idióta divat mánia van mindenki fejében és nem gondolkozik senki normálisan...

és aztán jönnek ide reklamálni, hogy ők nem kellenek senkinek, miközben pont ugyanúgy rostálnak más agymenő baromságok miatt!!!!!

hagyjuk már Ibolykát!

2014. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!