Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi esélyem lenne itt...

Mennyi esélyem lenne itt megtalálni a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:D


Keresek egy srácot (nem tudom hol és hogyan, ezért ha más helyet is tudtok szívesen fogadom azt:)) Szóval keresek valakit aki mellett boldog tudnék lenni, aki általában vidám, tolerálná azt hogy sokszor ingerült vagyok (de ez elmúlik ha végigmondhatom a napi sérelmeimet és nyugodtan, megértően végighallgatnak:)). Általában mindent szenvedélyesen csinálok és már már mániákusan. Ez főleg a szakmámból adódik és az az életem minden percére hatással van.

Szeretném ha a terveink hasonlóak lennének (szeretnék külföldön élni, de olykor még vissza-vissza jönni az országba), az se lenne hátrány ha ugyan azt a szakmát űznénk(szakács).

Nem tudom mit mondjak még...most kezdtem "belelkesedni" úgy érzem készen vagyok arra hogy barátom lehessen a suli és a munka mellett és szeretnék olyan társra lelni aki tényleg egy társ és nem csak egy szimpla pasi...

Szeretek előre látni és tervezni, és nem szeretnék hetente barátot cserélni, mert megunjuk egymást...Ismerkedünk és ha nem jönne össze akkor felesleges erőltetni a dolgot azt gondolom:)

Na jó azt hiszem eléggé összekuszáltra sikerült a dolog de igyekeztem gyorsan leírni ami bennem volt és remélem valaki majd megérti ezt:))


20/L


2014. febr. 15. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én már mindent értek. Melyik megye? :)
2014. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már csak a kép hiányzik.
2014. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jelenleg pesti vagyok
2014. febr. 15. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyám, nevelõapám szakács, engem is annak akarnak. Igaz fõzni tudok, de inkább autó-repülõs szakban érdeklõdöm :/ Sajnos nem vagyok olyan szenvedélyes, mint te
2014. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
2014. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
messze vagy :S
2014. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Addig a részig, hogy külföldön képzeled el a jövődet, stimmel velem kapcsolatban. Viszont én olyan messze vagyok a szakács szakmától, mint Makó Jeruzsálemtől (értsd: újabban még a tojásrántotta is odaég valamiért).


Két gondolatom van csak ezzel kapcsolatban. Az egyik, hogy nem jó, ha ugyanolyan szakmájú a pár, mert ott rivalizálás alakulhat ki és annak ugye nincs jó vége (tisztelet a kivételnek). A másik, hogy ezen az oldalon vigyázz, mert sokan nem feltétlenül olyanok, mint amilyennek beállítják magukat. Engem is ért már meglepetés.


26/F

2014. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én Ausztriában élek,bár nem szakács,de konyhai kisegítő voltam már 2x is,az hasonló :) Gondolod írj! Ja 26 vagyok amúgy
2014. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23 vagyok, éltem már külföldön, és hamarosan költözök vissza. Írj, ha gondolod :)
2014. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi?! Az ötöslottó várható főnyereménye 2 milliárd 385 millió forint. XD
2014. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!