Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek ha tetszik 1...

Liza6789 kérdése:

Fiúk! Nektek ha tetszik 1 lány akkor rögtön be is próbálkoztok nála?

Figyelt kérdés
vagyis nem féltek odamenni ahhoz a lányhoz aki tetszik ?? mert én hozzám még 1 fiu se ment oda hogy beszélgetést kezdeményezzen :( ( pedig nem vagyok csunya )

2014. febr. 17. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Mert nem tetszel a kutyának se.
2014. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már túl jó vagy,és félnek tőled
2014. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

-És ki mondta, hogy nem vagy csúnya?

-Anyám...

2014. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia!:) előző valaszolonak: ennél bunkobb és nyersebb nem is lehetnel.kivancsi lennék a korodrairok privit szivesen segitek ilyen dolgokban:)
2014. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az elsőt, és a többieket akik csak unatkoznak és bántani akarnak valamit és ezzel szórakoznak, ne vedd figyelembe :)

Én félek odamenni valakihez, ha egyedül lenne, még bátorságot tudnék venni, főleg ha látok rajta valami velem közös vonást(pl. egy póló, amin egy olyan logo van, mondjuk egy zene, amit én is szeretek). Egyébként félek, hogy mit szól, ill. ha negatívan reagál és nincs egyedül megaláz a környezete. 17/f

2014. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetesen csak azokat a véleményeket vedd figyelembe akikét a felsőbbrendűségi komplexusban szenvedők megengednek neked.
2014. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha tetszik 1 lány akkor félek tőle általában
2014. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi azoknak a válaszát akik normálisak voltak :)
2014. febr. 17. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:
mégse volt 1 csajom se eddig és azt monya mindenki h nem vok csunya
2014. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha meglátom a csajt aki tetszik őszintén még ránézni is alig merek, szivem majd kiugrik, elkezdek izgulni és ez a beszédemen is erősen érződne... dadognék stb.

elég kellemetlen lenne.

többi lánynál nincs ilyen, velük bármikor eldumálok de az az 1 lány... megizzaszt :D

2014. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!