Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én vagyok ilyen nyominger...

Csak én vagyok ilyen nyominger, hogy huszonévesen beleszeretek valakibe, akit szinte csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés
Nem is beszélgettünk még, csak formálisan pár szót és tökre ritkán találkozunk. Azt hittem, hogy nem fogok újra 14 évesként viselkedni, erre tessék. 24L

2014. febr. 18. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Google a barátod
2014. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez miért nyomingerség?
2014. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen ugyanezt szoktam csinálni, fiú létemre. Nem nyomingerség...
2014. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

első látásra szerelem. mi ezzel a baj?

szerintem az a legjobb, az a legtisztább, hisz még nem is ismered, de már meggyőzött. persze ha megismered, lehet hamar kiábrándulsz. delehet csak még jobban megtetszik. akkor feleségül kell venni:D

2014. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De ennyi évesen már nem kéne kicsit alakítani a dolgokat? Vagy tovább lépni, ha nem alakul semmi?

Hónapok óta tart, csak azt nem tudom, minek.

2014. febr. 18. 17:25
 6/19 anonim ***** válasza:
tégy az érdekedben szólítsd meg hívd el valahová :D
2014. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

20 évesként én is beleszerettem egy lányba az egyetemen, pedig még csak egymáshoz sem szóltunk. Nem tudom hogy kezdjek neki.


Azért alakulhat ez ki (magamnál ezt vettem észre) mert kialakítasz egy képzelt világot, aminek a magja/alapja az a tapasztalat, amit vele kapcsolatban szereztél, akár nézés, akár csak gesztusok. A hiányos részeket pedig a fantáziáddal kipótolod.


Amit ajánlanék (bagoly mondja...) menj oda, aztán kezdeményezz, pl együtt tanulni, vagy kávé, tea 2 előadás között, ezek csak példák. A lényeg, hogy ha helyben maradsz, és ő nem lép, akkor nem lesz semmi sem.

2014. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, velem is történt ilyen, majd elmúlik. Egy évig majd megőrültem érte, más pasira rá se bírtam nézni, pedig én is kb. 3-4 havonta láttam meg egyszer beszéltünk 2 mondatot... Aztán egyszer csak valami átkattant az agyamba és el tudtam felejteni.
2014. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nagyon jól leírtad, ez teljesen ilyen, hisz nem is ismerem!

Nehéz mert én nem szoktam kezdeményezni, csak szemkontaktus szintjén. Az meg már egy jó ideje van, szóval, azért is gondolom, h nem jövök be neki, mert akkor már lépett volna és nem csak oda-oda bámul. Mert ő ahogy tűnik, abszolút nem félénk.

2014. febr. 18. 17:48
 10/19 anonim ***** válasza:
Nektek csajoknak ebben a korban is csak a külső számít, így nem meglepő a dolog. Addig nem is fogod tudni elfelejteni, amíg nem találsz egy még jóképűbb pasit.
2014. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!