Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hónapok óta minden nap órákat...

Hónapok óta minden nap órákat beszélgetünk. Akkor nem csak lefektetni akar?

Figyelt kérdés

Megjelölt facen, beszélgettünk, és annyira jol elbeszélgettünk már elsőre is, h órákat csetelünk. Azóta is szinte minden nap rám ír és órákat beszélünk, akár hajnalig is. Ha pedig épp nem "futunk össze" cseten, akkor is minden nap ír egy szívecskét v bármit , szóval tudom, h eszébe jutottam. :) Többször terveztük a találkát, de sosem jött össze (nagyrészt miattam). Úgy néz ki, végre találkozunk személyesen, nagyon örülök neki. De most kiderült róla, (írta) h nemrég még hetente más-más csajokat hívott fel magához.. Ez kicsit megijesztett... Ugye engem nem csak lefektetni akar? Elment az önbizalmam is..ha ilyen Kapós a csajok körében,akkor miert pont én kellenék nem?! Pedig úgy beleéltem magam h végre találtam egy fiút, aki külsőleg is bejön és el tudunk beszélgetni is..még ha eddig csak facen beszeltunk is.

20/L


2014. febr. 19. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
hát azt így előre nem lehet tudni de na add magad oda hamar abból kiderül hogy hajlandó-e rád várni
2014. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ne
2014. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért olyan nagy baj? feküdj le vele, aztán meglátod, hogy mi lesz, lehet komoly lesz, lehet nem
2014. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az csak esti mese, bár nem értem h 20 éves lánynak minek...
2014. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!