Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Akik fent vagytok...

Lányok! Akik fent vagytok valamilyen társkeresőn, akár évek óta, miért nem válaszoltok a normális levelekre sem?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vagyok fent társkeresőn (párom.hu), azóta megírtam kb. 30-40, a címzett számára egyedileg megfogalmazott NEM sablon levelet, darabonként kb. fél óra munka befektetésével. A levelek közt volt vicces, hízelgő, kötekedő és bunkó stílusban megfogalmazott is. Utóbbi kategória érte el a legnagyobb "sikert", munkám gyümölcseként össz. 3 db válasz érkezett, de egyikből sem lett értékelhető beszélgetés, valószínűleg pont a bunkó stílus miatt.


A problémám az, hogy ugyebár ti lányok is elvileg társkeresési célzattal vagytok fent az ilyen oldalakon, de mégsem méltatjátok válaszra a napi 5-10 bejövő levélből azt az 1-et sem, amin egyértelműen látszik, hogy nem sablon, hanem valaki személyesen nektek írta, a legjobb tudása szerint.


Miért van ez?


(Még mielőtt megkérdezitek, nem, nem vagyok bűn ronda (bár ezt nekem nehéz megítélni), sőt zömében olyan lányoknak írtam, akiknek elvileg bejövök (az ideál rovatban kitöltött adatok alapján))


23F


(Ja és kérem szépen, ne írjátok, hogy menjek az utcán ismerkedjek inkább, vagy máshol, mert a kérdés nem erről szól.)



2014. febr. 19. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8: De egy idő után ők sem írnak vissza ezen az oldalon sem, vagy valami mondvacsinált indokkal elhajtanak.
2014. febr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 Gondolom ez az idő nagyjából egybeesik azzal, amikor képet küldesz :D
2014. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: Nem, arra nem kerül sor.
2014. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ki volt az az agyament aki leértékelt azért, mert kimondtam a tényeket? LOL
2014. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!