Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 27 éves fiu vagyok. A hozzám...

27 éves fiu vagyok. A hozzám illő 20-25 éves lányoknak miért nem kellek? Miért csak a 30-35 éves gyerekkel rendelkező lestrapált nőknek kellenék? (160cm vagyok)

Figyelt kérdés

Próbáltam ismerkedni sok helyen, de alapból lekoptattak a nők! (a 20-25 évesek).

Netes társkeresőn meg szinte sértésnek veszik, ha írok lánynak!

Azt írják: -Hogy képzelem én? Ismerkedni merészelek velük?


Akkor ezek szerint egy 27 éves fiú nem ismerkedhet? Pedig jóképúnek mondanak. Mi lehet a probléma?



2014. febr. 22. 17:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Pedig jó vagyok, kisportolt, jóképű és nincs, akinek kellenék!


Társaságban, ha van egyedülálló lány, akkor bíztat, hogy semmi gond velem: "majd megtalálod a hozzád illő lányt..." maszlagot mondják.

De, amikor randira hívnám őket, megsértődnek!


Hogy gondolok én olyat?? 160cm-el ők nem randiznak!!!

Normális vagyok én, úgy néznek rám, mint a véres rongyra!

2014. febr. 22. 18:06
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg lehet, hogy a magasságoddal van a baj. Kevés nő szereti a nála alacsonyabb férfiakat. Az, hogy olyanoknak kellesz, akiknek gyerekük van? Nem is tudom, talán ők nem is annyira azzal foglalkoznak, hogy nekik tetsszél, hanem a gyereküknek keresnek apukát.
2014. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
semmi baj sincs a 30-35 évesekkel, azok legalább már nem viháncolnak össze vissza, és tudják mi akarnak.
2014. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Erről beszéltem én egy hasonló topicban.. A nőknek 30 éves koruk után exponenciálisan zuhannak az igényeik, bizonyítja a kérdező esete is. Alap esetben 20 évesen a 170cm-es törpeként észre sem vesznek, átnéznek rajtad a magassarkú és a védelemi képesség hiánya miatt. Bezzeg 30-35 évesen még a 160-170cm-es alacsonyakkal is kezdenének. Én is így jártam. 26 éves vagyok 170cm, sorban hárítanak a 20 éves nők, mert alacsony vagyok bla bla. Tudom ,hogy eljön majd az én időm is, amikor kamatostul visszaadhatok nekik minden megalázást, és elutasítást.
2014. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.. 177 cm vagyok,74 kg, jòkèpűnek mondott ès engem is ezek nők talàlnak meg. Tàrskeresőn ezek a lestrapàlt gyerekesek vagy kövèr tipusok irogatnak. Aki egy picit szebb vagy jobb helyzetű annak màr àlomhapsi kell,vàlogatnak.. Biztos sokat nèztèk az èden hotelt. Elvannak szàllva bmeg ez az igazsàg. :-( Andràs voltam.
2015. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Egy kis kiigazítás: Természetesen a hozzám illő lányoknál próbálkozom (próbálkoztam). Tehát 156-160cm magasságúaknál.

Kiderült,még az alacsony lányok is "magas pasit" akarnak!

2015. máj. 19. 19:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Az is a baj,hogy a legtöbb fiatal nő nem csak magànak vàlaszt,hanem a környezetènek, baràtnőinek... Ő maga hiàba alacsony, kèrdès ha Te az vagy mennyire vàllalnà fel. Röhejes.(Andràs)
2015. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!