Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elutasitás után maradhat...

Elutasitás után maradhat barátság? Vélemények?

Figyelt kérdés

Szerintetek maradhat barátság fiú-lány között, ha a fiú többet akart, de a lány nem?

Csak annyiszor hallom, hogy ilyenkor a pasik megsértődnek... vagy a lányok éreznek "kinosnak" minden találkozót, stb.

Kicsit olyan a kérdés, hogy "szakitás után lehetünk e jóban" és arra is mindenki azt mondja, hogy nem


2014. febr. 23. 12:10
 1/3 anonim válasza:
Szerintem sok értelme nincs, mert az elutasított félben szálka marad és valószinűleg az érzései sem múlnak el egyik napról a másikra. Én próbáltam 2x, egyik alkalommal sem működött.
2014. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálam az volt h a legjobb fiú barátom többször is mondta h tetszem neki, én visszautasítottam de ugyanúgy beszéltünk és azóta barátnői is voltak és még mindig ő a legjobb fiú barátom :)
2014. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem sem... én amikor barátságot ajánlottam fel egy srácnak,ő abból nem kért,ráadásul gondolom az önbecsülésének se tett jót a dolog,pedig én simán lettem volna vele barát,mert jól kijöttünk egymással.Sajnos elég sokszor ez van,pasiknál legalábbis...ha több nem lehet,akkor a barátságból igen ritkán kérnek... Én nem éreznék kínosnak ilyen találkozókat,sztem a csávónak kínosabb,főleg,ha esetleg hall olyan infót,ami nem tetszik neki (pl.ha más pasi kerülne szóba).
2014. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!