Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha az apja miatt ilyen,...

Ha az apja miatt ilyen, megváltozhat?

Figyelt kérdés

Általános koromóta szerelmes vagyok, kisebb megszakításokkal egy lányba, de mindig is elutasító volt a fiúkkal.Nem szerette sose, ha hozzá ért bárki is ok nélkül pl.a hajához, megsimogatták stb. A barátnői se ölelhették, puszihatták meg csak úgy.Pedig a suli egyik legnépszerűbb csaja volt. Miután leballagtunk nem sűrűn beszéltünk.Nekem voltak barátnőim, de mindig őt tartottam az első szerelmemnek.

Most megint jóba vagyunk, vagyis épp összejövőben.Kicsit nyitottabb az emberek felé.Elmondta, hogy az apja alkoholista volt, folyton verte, fogdosta olyan helyeken, és félt mindenkitől. Már nem él az apja.Járt pszihológushoz is.Viszont, még mindig nehezen viseli mások közeledésért.Randizunk, szeretnék járni vele, de amikor megakarom pl.ölelni ijjedten hátra lép,nem bírja, ha megfogom a kezét. Volt, hogy csók közben remegett. Nem rég halt meg az apja, de már régóta nem vele laktak.A pszihológus azt mondja semmit se segített 2 év alatt.

Szerintetek fog változni? vagy ez örökre benne marad?


2014. febr. 23. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyermekként nehezebb az ilyen traumákat feldolgozni.. Inkább segíts neki ahelyett, hogy a farkadat ajnároznád.
2014. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg fog változni. Az én apámat és péppé verte az apja, és aki anno nem ismerte, képtelen lenne elképzelni, milyen volt. Meg fog változni, csak a megfelelő ember kell mellé.
2014. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
türelmesnek kell lenned vele, hiszen a férfi példaképében csalódott érthető, hogy fél ez nagyon nagy trauma
2014. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!