Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn elég lenne izmos...

Társkeresőn elég lenne izmos képeimet felrakni ahhoz, hogy kapjak levelet? F

Figyelt kérdés
Szóval adatlapon csak magasság meg ilyesmi lenne beírva.
2014. febr. 25. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Levelet azt biztos kapnál. Kérdés, hogy kitől, és milyet.
2014. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2014. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyobb lesz az esélyed.

(Nem, nem kell az álszent duma, voltam évekig társkeresőn, trükköztem mindennel, minél jobban nézel ki annál hamarabb lesz tali)

2014. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az agyadról egy photoshop-olt képet.Meg az angyalbögyörődről egy 200%-os nagyítást.Más nem kell.

12/L

2014. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ kitől :)

Tőlem nem, mert nekem fura, ha valaki ilyen magamutogató, hogy rögtön félmeztelen képet mutogat mindenkinek. Én azt gondolnám ez alapján, hogy ezt a fiút/férfit csak a külsőségek érdeklik.

Nálam, ami nem szimpatikus kép: hallal pózolós, autó előtt feszítő, sokan vannak a képen - ki a társkereső?, gyerekkel van a képen - de a leírásban egy szó sincs gyerekről?, kevés ruhában van a képen, egy nővel van a képen, messze van, sapkában, napszemüvegben.

Szóval ha normális lány keresel akkor egy normális ruhás képet tegyél fel, akkor is fognak írni, úgy is látszik, hogy hogyan nézel ki :)

2014. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5:

Nem szereted a horgászokat?

:)

2014. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs bajom a horgászokkal :) Csak nekem az olyan fura, hogy valaki pont olyan képet tesz fel magáról, ahol egy hallal pózol :) Nem kell menőzni, hogy mekkora halat fogott ki :) De ne menőzzön a kocsijával sem, meg azzal sem, hogy hol volt nyaralni, stb.
2014. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 5

Szeretem az ilyen földhöz ragadt,egyszerűség hívő lányokat :))

2014. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
# 8 Ja, én is dugnám.
2014. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm a megnyugtató választ!!!
2014. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!