Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol kezdeményezzek egy visszah...

Hol kezdeményezzek egy visszahúzódó lánynál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval adott egy lány akit már láttam néhányszor a buszon. Utánna érdeklődtem és kiderült, hogy eléggé visszahúzódó, tehát nem nagyon jár el sehová sem, vagy ha igen akkor is csak a legközelebbi barátnőihez. A buszon is mindig a barátnő fogják közre így ott esélyem sincs közelebb férkőzni hozzá. Hol és hogyan tudnák kezdeményezni.

A facabookos megközelítés nagyon gyatra lenne?


2014. febr. 25. 20:49
 1/4 Moszuke ***** válasza:
hát ne társaságban mert akkor még cikibbnek érzi majd a szitut. jó az a fb
2014. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fb-ra szavazok én is :D
2014. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

De mit mondana neki facebookon (szia láttalak a buszon nagyon megtetszettél.. (az így ratyi))

Nyugottan menny oda és mosolyogj rá, köszönj neki és ölj mellé és akkor már tudtok is beszélgetni.

2014. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem jó ez így se meg úgy se.

A buszon az a baj, hogy 3 barátnőjével van mindig, így még csak mellé sem tudnák ülni. Ma leszálltam ott ahol ő, de ugyanúgy a barátnőivel ment tovább.

Facebookon pedig én sem tudom, hogy merről hány méter. Ott még sohasem ismerkedtem.

2014. febr. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!