Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj a fiatal lányokkal...

Mi a baj a fiatal lányokkal (20-32)? Miért ilyen felületes mindenki?

Figyelt kérdés

Helyzetem. 29/F Szeged Komoly kapcsolatom zátonyra futott hosszú idő után, kb a fiatalságom veszett vele oda de nem ez a problémám.

A gond az hogy újra elkezdtem "volna" ismerkedni és igaz hogy kimaradtam pár körből de nem vagyok se buta se csúnya, van humorom és élettapasztalatom.

A sztorihoz még hozzátartozik hogy az elmúlt 5 évet másik 3 nagyvárosban éltem le, ami elvágott a "régi" életeimtől.

Szóval... gondoltam, na jól van, internetes ismerkedés ( first one) nem lehet olyan nehéz, tudok fogalmazni és a helyesírásom is elmegy, így küldtem pár levelet lányoknak.

Sejthetitek hány választ kaptam, egyet sem. Az igen :) Alapból ezek az oldalak mindennel lehúznak, mindenért fizetni kell, nekem el is vették vele a kedvem.

Azzal sem árulok el nagy titkot hogy a lányok nagyrésze (99%) csak ránéz a képedre és az alapján Ő azonnal besorol valamiféle a médiától eltorzult, görbe , beteg skatulyába.

Az hogy ki vagy, vagy miért írsz az senkit nem érdekel. De kérdem én, akkor mi a jó fenéért regisztrál valaki oldalakra?

Mondjuk nem is bánom hogy nem válaszoltak a levelemre, így én is hamarabb szűröm azokat akikre nem szabad áldozni.

Csak a gond az hogy amíg a 20-25 évesnek "idős" vagyok (biztos jobb egy beképzelt bájgunár aki alulról veri a 60-as IQ-t és 15 perc múlva hogy megkapott már a barátnődet nézegeti);

addig a 30-nak vagy kevés vagy, vagy karrierista. De a kedvencem a 20 éves lányok akik nem találják életük párját, ne nevettesssük ki magunk, még iskolába jártok.

Okoskodók, általam kritizált nagyrabecsült kanok, gyerekek véleménye nem érdekel.

Köszönöm



2014. febr. 26. 11:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ilyen kérdésből van 100, totál egyformák a gondok.

Igen, kérdező, igazad van, ezt le kell nyelni, tényleg 100-ból 1 ha bejön. Sajnos a két nem ismerkedési "stratégiája" is más.

Sajnos ezt élőben lehet, nyugalom, azért ritka az ilyen felületes ember :)

2014. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

# 10:

Na, pont nem rád mondtam. Veled már beszélgettem egy kicsit és tudom, hogy te a 20%-ba tartozol. :) Nem kell mindent magadra venni. (Ha nem rám reagáltál, akkor hagyd figyelmen kívül a válaszomat)

2014. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

Én is voltam pár társkeresőn. Valóban sok levelet kaptam, és amelyik nem egyértelműen ctrl+c annak a feladóját meg is néztem. Általában 2 perc csekkolás elég. Pl dohányzik akkor felejtős, vagy olyan adat szerepel ott ami nálam kizáró ok. De ezt nem fogom minden egyes embernek egyesével leírni, mert ezekre a legidiótább válaszok jönnek. Hogy de adjak egy esélyt. Minek? Ha rühellem a bagót akkor rühellem és nem is fogok magyarázkodni miatta. Aki neten ismerkedik törődjön bele, hogy ez így megy. Rengeteg emberből szelektálsz, ahogy téged is. Én különben lányként is sok levelet írtam és én is csak ritkán kaptam választ. És akkor mi van? Továbbléptem, megpróbáltam, nem jöttem be neki, ez van. Nem értem ezt a folyamatos hisztit, főleg felnőtt emberek részéről. Ti nem szoktatok gondolkozni? Nem kell mindent ennyire a lelketekre venni, főleg nem a netes ismerkedést.

Nekem bejött, ismerem a "szabályait" és jól működött. Aki nem boldogul a nettel próbáljon ki mást, de attól még nem lesz más ez a rendszer, mert neki nem tetszik.

2014. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

13-as!

Nem vettem magamra, csak egy dolgot nem értek, hogy mi a különbség aközött, hogy egy nő ítél a külső alapján, meg aközött, hogy egy férfi teszi ugyanezt. Ez a gondom igazából. Mert szerintem semmi :)

2014. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem leszek soha ilyen helyzetben, mert soha nem regisztrálnék társkeresőre, hanem kimennék az utcára, körül néznék a baráti körömben....gyiken...mit tudom én

2014. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

# 15:

Én rájöttem az utóbbi hetekben arra, hogy semmi különbség nincs.


Én is válogatok az szerint, hogy hogyan néz ki a lány. Csak nálam a tűrés egy kicsit nagyobb intervallumú, mint egyes lányoknál, ergo nem zavar egy bizonyos mértékig a túlsúly és az előnytelen külső. De ez is csak akkor igaz, ha belsőre megnyerő a lány. Ha belül nem tud semmit nyújtani, akkor lehet bombanő is, akkor sem fog érdekelni. De ezzel gondolom a lányok is így vannak, fordított esetben (általában).

2014. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
neten leginkább idióta nők ismerkednek, akik máshol nem igen kelnek el ilyen olyan hibáik miatt :D mert azért aki külsőre toppon van azzal már agyban van baj,vagy ilyen egyszer vállalható.
2014. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%
A nok csak a tokeletes testu, arcu ferfiaknak irnak vissza. Mezei egereknek, akik nem quadoznak, sielnek, extrem sportolnak hetvegente, eselyt sem adnak. Ok bankautomatat keresnek, nem tarsat.
2014. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Urahara Kisuke


Legalább ha ennyit visszaírnának a lányok amennyit Te írsz (köszönöm amúgy), már bőven elég lenne hogy láthassam hogy nem passzolunk :) A baj hogy neked sajnos értelmezési gondjaid vannak, mivel én nem azért nem ismerkedem most csak neten mert lusta vagyok vagy mondhatnék más kifogást; hanem azért mert MOST költöztem ide és SENKIT sem ismerek és zavar hogy SENKIT nem érdeklek. Az hogy magányos vagy, azt sajnos megélheted jobb ha elhiszed. De ezt átfogalmazhatom még párszor ha van rá igény...

2014. febr. 26. 14:25
 20/25 anonim ***** válasza:
Nincs rá igény. Az eddigi válaszaid alapján amúgyis egy arrogáns pöts vagy, remélhetőleg nem ez jön le a lányoknál is akikekkel kommunikálni próbálsz. Egyébként ha új vagy a városban akkor mozdulj ki, mindjárt lesznek ismerőseid. Mindenképpen több és valósabb, mint a neten.
2014. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!