Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj a fiatal lányokkal...

Mi a baj a fiatal lányokkal (20-32)? Miért ilyen felületes mindenki?

Figyelt kérdés

Helyzetem. 29/F Szeged Komoly kapcsolatom zátonyra futott hosszú idő után, kb a fiatalságom veszett vele oda de nem ez a problémám.

A gond az hogy újra elkezdtem "volna" ismerkedni és igaz hogy kimaradtam pár körből de nem vagyok se buta se csúnya, van humorom és élettapasztalatom.

A sztorihoz még hozzátartozik hogy az elmúlt 5 évet másik 3 nagyvárosban éltem le, ami elvágott a "régi" életeimtől.

Szóval... gondoltam, na jól van, internetes ismerkedés ( first one) nem lehet olyan nehéz, tudok fogalmazni és a helyesírásom is elmegy, így küldtem pár levelet lányoknak.

Sejthetitek hány választ kaptam, egyet sem. Az igen :) Alapból ezek az oldalak mindennel lehúznak, mindenért fizetni kell, nekem el is vették vele a kedvem.

Azzal sem árulok el nagy titkot hogy a lányok nagyrésze (99%) csak ránéz a képedre és az alapján Ő azonnal besorol valamiféle a médiától eltorzult, görbe , beteg skatulyába.

Az hogy ki vagy, vagy miért írsz az senkit nem érdekel. De kérdem én, akkor mi a jó fenéért regisztrál valaki oldalakra?

Mondjuk nem is bánom hogy nem válaszoltak a levelemre, így én is hamarabb szűröm azokat akikre nem szabad áldozni.

Csak a gond az hogy amíg a 20-25 évesnek "idős" vagyok (biztos jobb egy beképzelt bájgunár aki alulról veri a 60-as IQ-t és 15 perc múlva hogy megkapott már a barátnődet nézegeti);

addig a 30-nak vagy kevés vagy, vagy karrierista. De a kedvencem a 20 éves lányok akik nem találják életük párját, ne nevettesssük ki magunk, még iskolába jártok.

Okoskodók, általam kritizált nagyrabecsült kanok, gyerekek véleménye nem érdekel.

Köszönöm



2014. febr. 26. 11:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nincsenek értelmezési gondjaim, leírom a véleményemet, ha már ilyen "aranyosan" válaszoltál:

"nem ismerek senkit"----> ki kell mozdulni és ISMERKEDNI!!

Ennyi

2014. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Jól van, utolsó előtti beveheti az arrogáns pötsömet! Utolsó veled végeztem.
2014. febr. 26. 23:41
 23/25 anonim ***** válasza:
Nos, mindenesetre a sikertelenséged magyarázatot nyert.
2014. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, a számból vetted ki a szót
2014. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Nem én neveztem magam "arrogáns pötsnek". Nem én támadtam, csak Te képzeled bele a magyarázatot.


Utolsó: Veled végeztem, légy szíves ne látogass ide, köszönöm.

2014. febr. 28. 00:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!