Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy keltsem fel a figyelmét?

Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy közösségi oldal (külföldi). Szeretnék barátokat szerezni. Írtam egy francia fiúnak, s vissza is írt. Kicsit beszélgettünk, egyszer vissza kérdezett. Most viszont már nem tudok mit kitalálni, miről tudnék beszélni, s ráadásul akkor meg lehet hogy nyomulósnak néz ha állandóan kérdezgetem. Vagy nem tudom... Azért is szeretnék vele barátkozni, mert kb. Ugyan olyanok vagyunk. Nagyon sok mindenben hasonlítunk, főleg az érdeklődési köreink. Szóval. A kérdésem, hogy hogyan keltsem fel a figyelmét? Kérdezzek e vagy ne?

2014. febr. 26. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kérdezz.
2014. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ha mindig kérdezek, nem lesz egy idő után idegesítő? Azt szeretném elérni, hogy szeressen vissza írni, nem azt hogy "jajj.. Mar megint"
2014. febr. 26. 15:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem kérdezősködik hagyd a fenébe. Egyszerűen nem érdekled ennyi.
2014. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha kb ugyan olyanok vagytok, akkor sok mindenről lehet beszélgetni, nem kifaggatni kell, hanem beszélgetni vele, el is mondhatod neki h szerinted sok bennetek a közös és szeretsz vele dumálni, a reakcióból sok minden leszűrhető, érezni fogod ha nem akar veled társalogni...
2014. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De egyszer vissza kérdezett, s most ahogy látom, egy "saját" kérdést tett fel számomra. Meg mindig azonnal válaszol az üzeneteimre. Nem hiszem h nem érdekelném.. Max egy picit, mert ha egyáltalán nem érdekelném, akkor már rég nem írt volna vissza. Vagy a franciák ilyenek? Nálluk ez a szokás?
2014. febr. 26. 15:34
 6/15 A kérdező kommentje:
De akkor nem hiszi azt hogy tetszik nekem?
2014. febr. 26. 15:34
 7/15 anonim ***** válasza:
4es vagyok. hát ha nem írtad neki akkor miből hinné? :)addig amíg nem úgy írsz meg nem olyanokat addig sztem csak arra gondolhat h egy kedves lány vagy aki szeret vele beszélgetni :)
2014. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nos, remélem akkor nem fogja félre érteni :) de a belsőm... Olyan furcsa érzésem van. Teljesen azt érzem hogy nem akar velem beszélgetni.. Vagy a kisugárzását érzem? Pedig... Nem hinném, hogy nem akar velem beszélgetni.. De ... Valahogy... Olyan furcs ez az egész. Ti is ezt írnátok a helyemben?
2014. febr. 26. 15:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *furcsa
2014. febr. 26. 15:53
 10/15 anonim ***** válasza:
ne izgulj már rajta ennyit... beszélgessetek amíg mind a 2en élvezitek... nem kell túl kombinálni... :)
2014. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!