Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy keltsem fel a figyelmét?

Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy közösségi oldal (külföldi). Szeretnék barátokat szerezni. Írtam egy francia fiúnak, s vissza is írt. Kicsit beszélgettünk, egyszer vissza kérdezett. Most viszont már nem tudok mit kitalálni, miről tudnék beszélni, s ráadásul akkor meg lehet hogy nyomulósnak néz ha állandóan kérdezgetem. Vagy nem tudom... Azért is szeretnék vele barátkozni, mert kb. Ugyan olyanok vagyunk. Nagyon sok mindenben hasonlítunk, főleg az érdeklődési köreink. Szóval. A kérdésem, hogy hogyan keltsem fel a figyelmét? Kérdezzek e vagy ne?

2014. febr. 26. 15:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom... De mivan hogy ha ő nem élvezi? És én már nem tudok mit kérdezni tőle. :( pedig minden vágyam h barátok legyünk.
2014. febr. 26. 16:06
 12/15 anonim válasza:
2014. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
igen! Szeretném ha sok választ kapnék!
2014. febr. 26. 18:20
 14/15 anonim válasza:

Kérdező. "Meg mindig azonnal válaszol az üzeneteimre. "

Mert a francia nagyon udvarias , azért válaszol "azonnal"

Ezt én is megtapasztaltam.

2014. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"már franciául sem tudom, mit lehetne kérdezni tőle."...

Hát elég fárasztó (kimerítő) csaj vagy...


A net átka, hogy százával kezdenek "beszélgetni" az emberek, aztán már azt sem tudják ki ír éppen nekik, kivel miről beszélgettek már... :((

2014. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!