Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs párom, soha senki...

Miért nincs párom, soha senki nem ír vissza, miért van ez?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs párom 29 éves vagyok és nem tudok csajt találni magamnak,társkeresőkön regisztráltam sok helyes csajnak írtam és senki nem válaszol,lehet csúnya lennék,dehát akinek csúnya vagyok annak az,akkor is nem létezik,hogy 40 lányból mindegyiknek csúnya vagyok,hát 40 lányból már legalább 1-nek ne lennék csúnya,ugyanis én mondom,hogy vannak csúnya férfiak,de mindenkinek akad egy csaj aki egyszer azt mondja,hogy nem csúnya,mert neki megtetszik.Én azt mondom magamról,hogy nem vagyok csúnya srác,de olyan szép sem,mondták már a kollegáim,hogy nem vagyok teljesen szép,másholmeg azt mondták,hogy szép kerek az arcom,de aki azt mondta,annak van barátja szóval... Valószínű én nem fogok tetszeni egy lánynak sem.

Társkeresőn,hogy 40 lányból akiknek küldtem üzenetet,egy sem válaszolt,pedig azóta belépett,mert azt mutatja a rendszer,vagy nem tudom lehet írtak vissza levelet csak a gépeen,vagy oldalon hiba van és nem kapom meg,egyik helyen Vip vagyok,másik helyen nem.

Szerintem a netes társkeresőt feladom,mert ha ma is küldenék pl.20 lánynak úgysem ír vissza.

Máshol nem jut eszembe ismerkedés,eljárni szórakozni nem szoktam,(ha lesz valaki majd elmegyünk)így utcán meg nem íllik lányokhoz szólni,mert nem örülnek neki a csajok.

Akiknek van párjuk,azok hogy ismerkednek vajon meg?

Miért nincs vajon vagy mi az oka?



2014. febr. 25. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Máshol nem jut eszembe ismerkedés - ennél azért légy kreatívabb, lehet hogy amit magadról írtál vagy a stílusod a baj és nem a kinézeted
2014. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit irsz a alányoknak? azt ugye tudod hogy a 40 láyn semmi. föleg hgy jóval több lány van fent mint pasi. Én a férjemet társkeresőn ismertem meg és ismerek még több párt aki szintén tehát nem reménytelen. Nekem volt több hosszabb rövidebb kapcsolatom netröl, és persze rengeteg elsö és utolsó randim, kb ugy 50. Ha 10 után feladja az ember, föleg ha idödböl kitelne több akkor elszalaszthatod esetleg a 41.-et akiböl meg lesz valami.
2014. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy. Minden lánynak csak a külső számít, tehát más nem lehet a baj.
2014. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mit szoktál írni nekik?

Mellesleg millió egy helyen lehet ismerkedni, csak fel kell ismerni a helyzetet és magabiztosnak kell lenni.

Biztos van valami hobbid, akkor azokat a fórumokat, közeget kell kereseni, ahol a hasonszőrű lányok megfordulnak. De akár egy boltban is ismerkedhetsz: pl nagyban nézed a tésztákat és az arra járó szimpatikus lánytól megkérdezed, hogy melyiket érdemes megvenni, aztán ha megvan a kontaktus, onnan már a te kreativitásodon múlik merre megy a beszélgetés.

2014. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A netes társkeresők csak arra jók, hogy a maradék bizalmad is elmenjen a lányokkal kapcsolatban. (Tapasztalatból mondom, és szándékosan nem önbizalmat írtam.)

Inkább mégis a személyes ismerkedést próbáld előtérbe helyezni! Mondanám, hogy járj el ~mindenhová, ahol emberek között vagy.

Pl. filmklub, vagy táncház, vagy játék est, vagy bibliaóra, vagy ingyenes fesztiválok...

Sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy ezek egyikén (ha nem is fogod egyből megtalálni a párod, de) egy jót fogsz beszélgetni a szebbik nem képviselőivel, mint hogy a gép előtt kelljen szenvedned levélírással idegeneknek, akin ráadásul nem is válaszolnak, akármit is írsz.

Na elhúztam a bélést játszani egy kicsit. :)

30f/társkereső

2014. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.................... Nem vagy egyedül.. Sajnos ezzel a problémával ketten vagyunk, csak annyi különbséggel, hogy én még ronda is vagyok..... Minden lány elutasít a külsőm miatt... Egy olyan lányt sem találtam még, aki járt is volna velem.............. Társkeresőn meg úgyszintén nem írtak vissza nekem sem........ 20/F
2017. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Képeket kérünk.

Kiváncsi vagyok hogyan néztek ki.

2020. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!