Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhetek neki? Esetleg...

Tetszhetek neki? Esetleg szimpatikus vagyok neki? Vagy?

Figyelt kérdés

Értem, és tudom, hogy nem láttok be mások fejébe, de ti okosabbak vagytok, mint én és gondolom tapasztaltabbak is e téren. Szóval a történet:

Szoktam látni a buszon egy lányt akit pár nap múlva meg is kerestem facebookon. Láttam, hogy van ask.fm-je, ezért névtelenül kérdeztem róla pár dolgot, majd megkérdezte a nevemet. Leírtam neki. Pár nappal később megint kérdeztem tőle és megint kérdezte a nevemet. Amikor leírtam neki válaszul annyit kaptam, hogy jelöljem be, és írjak rá. Meg is tettem ezeket, de nem írt és nem is jelölt vissza. Eközben, amikor buszon láttam és próbáltam vele szemezni, akkor látszott, hogy nem nagyon érdeklem.

Egy hete kb "átestem" egy haj átalakításon (sima alap hajról felállítottra tüsisre, nem páwásan!).

Amikor legközelebb találkoztam vele, mintha jobban megnézett volna, vagy valahogy többet nézett rám és akadt össze a tekintetünk. Ennek én nagyon örültem, de a mai nap mintha nem érdekeltem volna annyira. Egy kétszer tudtam vele szemezni, akkor is alig 1mpre. (Ha ez szemezésnek mondható.) Mindig vagy én vagy ő elkapta(m) a tekintetem/tekintetét. (Hát igen.. erre jöjetne egy kis tanács, hogy hogy tudjak a szemébe nézni sokáig?)


Hát.. ennyi lett volna a történet, bocs hogy hosszúra sikeredett. Igazából jól esett kiírnom magamból és persze várom az értelmes tanácsokat, tippeket.


Köszönöm, hogy elolvastad! 15/F és 14/L



2014. febr. 27. 18:42
 1/10 A lány neve: Béke ***** válasza:
100%
Tetszel neki, de azért annyira komolyan nem érdekled. Viszont még messze nem veszett ügy.
2014. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha felismert facebookról akkor a megváltozott hajad nézte, ha nem akkor meg nem tetszel neki :/

Ez csak egy vélemény, lehet, hogy nem így van. Nézd őt 5-10 másodpercig és ha tartja a tekintetét vagy zavarba jön akkor men oda hozzá.

2014. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egy cipőben járunk. a szemébe nézni sokáig úgy a legkönnyebb, ha nem veszel levegőt és mintha csak bambulnád. ilyenkor tuti, hogy mindig ő fogja elkapni a fejét. egy-két ilyen, de rövid időn belül szólítsd le. akkor kiderül, hogy tökös vagy-e. tuti jobban bejönne ez neki. de ne úgy bánj vele, mint akiért odavagy. csak úgy lazán, mintha barátnkoznál. lássa, hogy nem egy kis szarjancsi vagy, aki rögtön elárul mindent. játszd egy kicsit a srácot, érted csak lazán!:)
2014. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utolsó. Épp az a baj, hogy beszari vagyok, és nagyon nehezen mernék odamenni hozzá. Az meg csak hab a tortán, hogy mindig a barátaival van.
2014. febr. 27. 18:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, és egy fontos dolog: Életem első kapcsolata lenne! :)
2014. febr. 27. 18:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok!
2014. febr. 27. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igyál előtte egy sört :D Azt vágom h kiskorú vagy, de bemész egy kocsmába és kérsz egyet, ott kiadják. Vagy kettőt.
2014. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
óó persze.:D Suliba? Különben nem érem el a buszt. :)
2014. febr. 28. 19:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Addig is még újra látom: Szerintetek ráírjak vagy sem? Mert nagyon szívesen beszlégetnék vele, viszont ott van az is amikor írta, hogy írjak rá, aztán nem is foglalkozott velem.
2014. febr. 28. 23:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
majd élőben. én nem írnék rá
2014. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!