Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha belefáradtam...

Mit tegyek, ha belefáradtam abba, hogy megpróbáljam magamra vonni a kiszemelt srác figyelmét?

Figyelt kérdés
Egy- két hónapja tetszik már ez a srác. Egy suliba járunk. Én nagyon félénk vagyok. Ő a suli legjobb pasija. Én nem tartom magamat olyan szépnek. Ha látom, próbálom magamra vonni a figyelmét. Olyankor általában szokott is nézni. De nem merek vele szemezni. Nem tudom miért, de nem merek ránézni. Úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó hozzá. Kezdek belefáradni ebbe az egészbe, de a szívem mélyén tudom, hogy nem akarom hagyni, hogy másé legyen. most mit tegyek?
2014. febr. 27. 19:22
1 2
 1/15 Mr. Truth ***** válasza:
Gyáva népnek nincs hazája!
2014. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok,hasonló helyzetben,de biztos az,hogy ő a "suli legjobb pasija"?:D Ez olyan....nevetséges dolog.
2014. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mr. Truth köszönöm a semmit. Egyébként, igen biztos. :) Bárkit megkérdezek mindenki ezt mondja.
2014. febr. 27. 19:28
 4/15 anonim válasza:
Mivel probalod magadra vonni a figyelmet?
2014. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, ha meglátom mindig kimegyek a folyosóra, elé és ott beszélgetek a barátnőmmel. Próbálok a szeme előtt lenni, hogy feltűnjek neki.
2014. febr. 27. 19:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Pontosan mibe is fáradtál bele, ha eddig nem csináltál semmit?

Azt írtad, hogy még szemezni sem mersz vele, hát mostantól merj!

2014. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
51%
Mar megijedtem, hogy hangosan nevetgelsz/kiabalsz elotte, mert az gaz.. tapasztalatbol mondom:D szerintem probalj meg atnezni rajta, es ha tudod hogy par masodpercnel tovabb nez, nezz a szemebe es mosolyogj ra, utana pedig folytasd a beszelgetest.. ne hagyd, hogy o elobb elvegye rolad a tekintetet. De ne probalj mindig a kozeleben lenni.. legyel termeszetes, es ha neha osszeakad valahol par masodpercre a tekintetetek mosolyogj ra es folytasd amit csinalsz, mintha nem torodnel vele. Ha felkeltetted az erdeklodeset keresni fog.. de inkabb legyel visszafogottabb, azt jobban szeretik ha egy lanyert kuzdeni kell
2014. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
19:42 köszönöm szépen a válaszod. :)
2014. febr. 27. 19:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Tipikus női válasz. Ezzel az erővel próbáld meg telepatikusan megüzenni, hogy mit akarsz. Én már mint tapasztaltabb férfi mondom, hogy egy nő néz rád mosolyog kiba... nem jelent semmit. Volt már így elkezdtem ismerkedni nővel erre kiderült csak kedves akart lenni azért mosolygott... Ha tetszik szóban kell tudatni az a biztos. Vagy barátnő segítségével.
2014. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amit én tudnék ajánlani:

-"véletlenül" ejtsd el előtte a cuccaidat... aztán ha segít összeszedni, akkor véletlenül érintsd meg, süsd le a szemed, mosolyogj, kedvesen köszönd meg... aztán a reakcióiból le lehet szűrni, hogy van-e nála esélyed. Ha meg nem segít, akkor talán jobb is nem erőlködni komolyabb dolgokkal.

-ha esetleg van fiútesód, sztem jó ötlet megdicsérni vmelyik cuccát azzal a dumával, hogy "de jó ez a pólód / karórád / sapkád, hol vetted? Lehet, ilyet veszek öcsémnek / bátyámnak szülinapjára.

2014. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!