Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha belefáradtam...

Mit tegyek, ha belefáradtam abba, hogy megpróbáljam magamra vonni a kiszemelt srác figyelmét?

Figyelt kérdés
Egy- két hónapja tetszik már ez a srác. Egy suliba járunk. Én nagyon félénk vagyok. Ő a suli legjobb pasija. Én nem tartom magamat olyan szépnek. Ha látom, próbálom magamra vonni a figyelmét. Olyankor általában szokott is nézni. De nem merek vele szemezni. Nem tudom miért, de nem merek ránézni. Úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó hozzá. Kezdek belefáradni ebbe az egészbe, de a szívem mélyén tudom, hogy nem akarom hagyni, hogy másé legyen. most mit tegyek?
2014. febr. 27. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de amit az egyik válaszoló írt, hogy "szeretünk küzdeni érte", meg hogy nézz át rajta: hát nálam ez SOHA nem működne. Ha nem érzem konkrétan, hogy akarsz tőlem valamit, vagy nem teszel felém félreérthetetlen lépést, vagy adod konkrétan a tudtomra, akkor bizony nem lépek feléd. Egy közömbösnek mutatkozó lány SOHA nem fog érdekelni. Aki teper, az szerintem... gáz. Bocs, ha elvettem a kedved.


23/F

2014. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De most akkor mégis mit tegyek? :/
2014. febr. 28. 18:52
 13/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj hozzá oda és kezdj el beszélgetni vele. Esetleg lehetsz konkrét is: megmondhatod, hogy tetszik neked. Ha vevő rá, akkor örül neki. Ellenkező esetben visszautasít. De bármelyik jobb, mint a bizonytalanság, nem?


Mi srácok többet értünk szavakból ám...


Mennyi idősek vagytok?

2014. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én 16 éves vagyok, ő pedig 18. De én nem merek csak úgy odamenni hozzá. Én arra gondoltam, hogy valamiben a segítségét kérem. Ez nagyon béna?
2014. márc. 1. 11:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de simán lehet akkor, hogy segít és annyiban marad a dolog. :)
2014. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!