Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis hol lehet manapság...

Mégis hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a társkeresőt, de elég negatív a tapasztalatom. Olyan férfiak vannak fenn főleg, akik valahogy nem életrevalóak, szüleikkel laknak 30 évesen, nem elég önállóak, tökösek. De akkor merre keressem a párom? Olyan férfit szeretnék, aki mellett igazán nőnek érezhetem magam, aki elég érett és van már saját önálló élete, emellett intelligens érzelmileg és értelmileg is. Szerintetek ez túl nagy elvárás? Hol találhatnék ilyen férfit?
2014. febr. 27. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
A sarkon
2014. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, ez szerintem sajnos túl nagy elvárás. aki ilyen értelmes és életrevaló, az biztos, hogy nem fog társkeresőzni.
2014. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Ahaha, csak azért nem fogok itthonról elköltözni, és egy másik háztartást fenntartani (amit amúgy nem lenne szükséges), mert ez úgy szerinted elvárás. Lakok itthon, félreteszek szépen és amikor majd lesz kiért elköltöznöm, akkor megyek el itthonról.


Az, hogy te intellektuális partnert és egy érző lelket keresel, aki mellett neked jó lenni köszönőviszonyban nincs a lakhatási feltételeiddel. Nemhogy az érettségi fokkal.

2014. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem hány éves vagy?
2014. febr. 27. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:
én megértem a kérdezőt azzal kapcsolatban, amit az elköltözésről mond. az van, hogy persze, mindenki tudja, hogy olcsóbb a szülőknél lakni, akár negyven, akár ötven éves korig is akár. Csakhogy egyáltalán nem egészséges. Az tuti, hogy én sem szeretnék olyan harmincas férfit magamnak,aki a szüleinél lakik. Azt teljesen megértem,hogyha nincs valakinek saját lakása, mondhatni még ez a normális vagy az ésszerű. Hogy is lehetne. de valahogy az, akit én magamnak választok, az legyen egy önálló valaki. Béreljen akár egy kis szobát, tök mindegy, de ne az anyukájával lakjon. Lehet felháborodni nyugodtan, de igenis lehetnek egy nőnek is elvárásai. és pl. egy férfitól lehessen már elvárni, hogy mutassa az önállóság jegyeit legalább nyomokban.
2014. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a hármas.

@kérdező:

Alulról súrolom az általad megcélzott korcsoportot.


@5 A nyomokban mutatja az önállóságot, és képes saját magáról gondoskodni nem egyezik meg azzal, hogy kiköltözöm egy albérletbe egyedül lenni. Otthon is lehet nem ingyenélni, tudod...

Elvárásaid lehetnek, de amíg valakit nem ismer meg a kérdező, fogalma sincs a másik helyzetéről, személyiségéről, lehetőségeiről. Ezekről látatlanban, előítélet alapján dönteni elég arrogáns hozzáállás.


Elvárásaim nekem is vannak: egy nőtől lehessen már elvárni, hogy jobban főzzön, mint én. (Direkt az általad használt szerkezettel.)


Csak, hogy tudd ebből nem sok van.

2014. febr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Hármas :)

az egy dolog, hogy valaki nem ingyenélő. és ez elismerésre méltó dolog.

és nyilván sok nő boldog lenne veled.

de mindenkinek mások az elvárásai. látod, neked is vannak.

nekem, meg ezek szerint a kérdezőnek is, fontos az önállóság.

Talán azért, mert én is mindig erre törekedtem, és nem akarnék egy lépéssel visszacsúszni ebben. Nem azt nézem egy férfiban, hogy mije van anyagilag, hogy mit spórolt össze, amíg otthon élt, hanem hogy milyen potenciál van benne. Hogy látom-e benne, hogy akar valamit, hogy törekszik valami felé, és nem kivárásos, gyűjtögetéses módszerrel működik. Hanem mindig tesz egy lépést, és alakítja a körülményeit. Nekem ez fontos. Nyilván másnak az apránként gyarapodó bankszámla fontosabb. De ugye mindenki hasonlót keres saját magához.

2014. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!