Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt vehetem jó jelnek (többi...

Ezt vehetem jó jelnek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki már úgy másfél éve tetszik. Egyre többet vagyunk együtt suliban. Egész jó a kapcsolatunk mint barát és már többször volt hogy hazakisértem. Út közben sokmindent akartam megkérdezni tõle, de az összes kérdésemet õ tette fel nekem pl. milyen zenét szeretsz, van tesód ,van facebookod, hol laksz, hányadikon laksz, hogy sikerült a doga. Mindegy. Az egész lényege hogy ezt most hogy fogjam fel :most konkrétan érdeklõdik irántam vagy csak szimplán kiváncsi? Én érdeklõdök iránta meg van rá 4 hónapom hogy jussak vele valamire. Mindegy ezt most vehetem jó jelnek hogy tetszem neki (?)

2014. febr. 28. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, veheted jó jelnek :) Csak vigyázz, ha szép lány és épp nincs barátja, nehogy lecsapják a kezedről. :)
2014. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most nincs barátja és szerintem még nem is volt(14)
2014. febr. 28. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:

ha 14-15 évesek vagytok, elég valószínű, hogy kedvel.

próbálj meg kérdezgetni, nevettesd meg.

a lányok szeretnek irányítani, de az elég jó tud lenni egy fiúban, ha a kezébe tudja venni az irányítást ( nem parancsolgató módon)

2014. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 helloyellow válasza:
Egyértelmü jó jel :)
2014. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!