Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy hülye vagyok, de...

Lehet, hogy hülye vagyok, de nem azért lett az elmúlt 10-15 évben annyi meleg, mert a társadalom elvárások a trend is megváltozott?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, a rendszerváltás előtt a nyugodt szocializmusban, az emberek nem politizáltak. Mindenkinek volt munkája, mindenki tanulhatott ingyen a csaló kapitalisták nem tudtak érvényesülni. Tehát a magánéletre is több idő jutott.

Ma meg a pénzhajhászás, munkanélküliség, lecsúszás, stressz miatt sok ember, férfi már nem tudja betölteni a családfő szerepét, nincs munkája pénze és nem néznek fel rá a nők, sem férfiként, sem partnerként, így rászorulnak a fiúkra!



2014. febr. 28. 23:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amiket leírsz, annak semmi köze a melegséghez. Ennyi.
2014. márc. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mindig is ennyi volt a meleg csak nem lehetett róla beszélni!

Csak úgy, divatból, filmektől senki nem lesz meleg.

Valaki vagy melegnek születik vagy nem

Én leszbikus vagyok, 25 éves, a '90-es évek elején marha sokat hallottam a melegségről, meg "nagy divat" volt mégis a kislányok tetszettek már oviban is.

Ez csak maszlag amivel bizonyos politikai pártok etetnek titeket.

Az, hogy meg nem feleltek meg a nőknek, nem a rendszer meg a társadalom hibája hanem a tiétek.

A homoszexualitás nem függ össze semmilyen, kapitalista, liberális, zsidó és semmilyen más világ összeesküvéssel sem.

Ja, és nem is hinnétek mennyi férfi titkolja saját melegséget, akik folyton b*ziznak, jobberkednek, meg keresztény értékekről, meg mindenféle értékről magoknak.

2014. márc. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

lehet vitatkozni hogy régen volt jobb vagy ma...

de ha nagyon az igazságot akarjuk, mindkettő szar! ha a világ összes vagyonát egyenlően osztanánk el az emberek között, mindenki egy átlagos életszínvonalat tudna fenntartani

ez helyett mi van? egyes emberek milliárdosok, mások pedig kínában 12 évesen varrják a nájki cipőket, napi 2 szelet szárazkenyérért

az egész világ van úgy elb*szva ahogy van, mindegy hogy hol milyen rendszer van éppen


egyébként ez egy érdekes dolog, sokat gondolkodtam már ezen: (nem az igazságtartalmát akarom vitatni, csak a példa kedvéért mondom)

ha elképzeljük hogy mondjuk idegenek látogatnak a földre, mi miért hisszük azt hogy ők az xy bolygó képviselői? úgy értem miért hívjuk őket pl marslakóknak? mi alapján feltételezzük, hogy mások képesek lennének egységesen képviselni egy bolygót, fajt? amikor mi magunk emberek sem tudunk saját magunkkal békében élni... csak öljük meg lőjük le egymást halomra, versengünk minden téren, csupán azért mert az egyik ebben hisz, a másik abban...

ha mi küldenénk egy űrhajót egy bolygóra, vajon az állna rajta hogy: a földről jöttünk, és az emberi fajt képviseljük? nyilván nem... annak az országnak a nagy lobogója virítana büszkén, amelyik az űrhajót küldte

ez itt a probléma

ameddig nem tudunk békében élni, és egyesek nem tudnak lemondani a mérhetetlen luxusról amit élveznek mások kárára, ez mindig is egy elb*szott világ lesz, függetlenül attól hogy épp milyen elvek szerint verik át az embereket

2014. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 moonlightsentinel ***** válasza:

"Ha egy gyerek jól tanult, nagy eséllyel mehetett egyetemre, mindegy milyen családból jött!"


Fateromat nem vették fel az egyetemre, mert nemesi családból származott... hagyjuk már ezt a nagy kommunistaéltető dumát. Persze, mindenki egyenlő volt, csak az egyik embert elvitte az AVH a másik parancsára, meg deportálták őket. Rohadt nagy egyenlőség. Akkor is a hatalomért ment a harc, meg most is, semmiben nem különbözik.

2014. márc. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14#. Ez az AVH, kitelepítés, fekete autó...stb csak az 50-es évekre jellemző, esetleg még kisrészben a 60-as évekre.

Hidd el utána már nem is volt annyira vészes a dolog!

Pl. már a tv-ben leadták a tanú című filmet is és rádöbbentek a saját hibáikra is.


Az a rendszer élhetőbb volt a szegényeknek. Normálisabb, emberibb világ volt!


De, ez a mai? Ez csak a szűk rétegnek, a gazdakoknak jó! Azoknak viszont ez a világ Mennyország!


A lecsúszott, szegényeknek meg Pokol!

2014. márc. 1. 21:55
 16/20 anonim ***** válasza:

Az a rendszer belülről rohadt, köszönhetően annak, hogy "az eszmével" nem voltak sosem összeegyeztethetők a politikai vezetők (mindig volt, aki "egyenlőbb" és ezért annak több járt).


Amire sokan örömmel visszaemlékeznek az egy máz volt és azt fenntartani sokba került, amit még évtizedekkel a rendszerváltás után is fizet az összes érintett ország.


Arra meg, hogy az aktuális rendszer sokkal stresszmentesebb, misem nagyobb bizonyíték, mint az, hogy számodra aktuálisan a legnagyobb probléma a nemi szerepek felborulása.

2014. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező neked fogalmad sincs a Kádár rendszerről. Még azt sem lehetett kimondani, hogy Trianon. Azt, hogy vannak határon túli magyarok, 1989-ben tudtam csak meg. Egy dolog hiányzik belőle: akkor némi fegyelem volt, ma SEMMI sincs.
2014. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Melegek mindig is voltak, csak nem verték nagydobra, és bármilyen magányos egy heteroszexuális férfi, nem tér át a férfiakra.
2014. márc. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy butaságot írsz.


Az,hogy valaki mihez vonzódik a pénzhez semmi köze.

Az,hogy milyen körökben mozoghatsz,kit kaphatsz meg az viszont pénz kérdése.

Ha te tudnád milyen elvárások vannak a melegeknél egymással kapcsolatban nem írnál ilyen hülyeségeket.

Heteróknál,aki átlagos vagy átlag alatti is simán talál párt.

Melegeknél,aki minimum nem sportos és ad magára az labdába sem rúghat.


Ráadásul a melegnél nem úgy működik a dolog,mint a heteróknál,ahol a nőknél természetes ha kitartják őket.


ha kitartott akarsz lenni,max csak úgy teheted meg ha nagyon jól nézel ki és van gusztusod az öreg bácsikhoz.


Amiről te beszélsz az nem a melegséggel kapcsolatos.Hanem a szingli életmóddal.

Eleve beteges kifejezés az,hogy "családfő".

2 embernek egyenlőnek kell lennie,ha családot akarnak.

Persze sok férfi nem bírja ezt a nyomást,hogy tőle várnak el mindent,ő legyen minden probléma megoldója,inkább köszönik szépen,élnek egyedül.

És ma már ezt gond nélkül megtehetik,nem fognak tehenet tartani pár csepp tejért,ha érted mire gondolok.

A gond a fejekben van.

Nyugaton a nőket egyenrangúnak nézik,és azt várják el tőlük,mint egy férfitől.Ők is ugyanúgy dolgoznak,nem a férfitól várják a világmegváltást.

Nem felnézni kell egy férfire,hanem segíteni és vállalni a terhet,közösen.Ez a fajta felfogás a magatehetetlen,gyenge nőknek kedvezett mindig.

De szerintem nem csak ez a baj,hanem az hogy az emberek tudják,hogy egyedül is milyen nehéz.

Arra sincs garancia,hogy magadat fenn tudod tartani.

Rengetegen 30 évesen sem tudnak elköltözni otthonról.

Akik meg nagyon vágynak rá,mehetnek nyomorogni albérletbe.


Én meleg vagyok,de soha nem szeretnék olyan kapcsolatban élni,ahol én függök a másiktól vagy fordítva.

Egy kapcsolat attól egészséges,hogy a felek nem szorulnak a másikra,egyedül is életképesek.

2014. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mellesleg sok melegnek van családja.Így vagy úgy.

Szerintem te nem sokat tudsz a melegekről.


Sokfajta ember létezik,szexualitástól függetlenül.

Mindig lesznek óvatosak,akik akkor sem vállalnak nagyot,ha amúgy megtehetnék,meg olyanok,akik a semmire vállalnak nagy dolgokat.

Vagy olyanok,akiknek önmagukra sincs sok igényük,azok bátrabban vállalnak ilyesmit.

2014. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!