Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ellensúlyozhatja egy nem...

Ellensúlyozhatja egy nem annyira szép lány külsejét az, ha nagyon-nagyon megfogó és különleges szerintetek a személyisége?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, de azért nem mindegy, mit takar a nem annyira szép kifejezés
2014. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
remelem igen.
2014. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ellensulyozhatja? Jellembe szeretsz bele vagy egy formas kis s.ggbe? A vilagban nemcsak vekony, hibatlan boru modellek jarnak kigyurt napbarnitott palikkal. Normalis atlagos emberek vagyunk legtobben. Ha neked bejon o, mint ember, ne erdekeljen, hogy masok mit szolnak hozza. Nem ok lesznek vele hanem te. Ha taszit kulsoleg nyilvan nincs mirol beszelni.
2014. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy lánynál igen ha 100 kiló alatt van, de egy pasinak vége van, ha nem helyes és csak a személyisége jó.
2014. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért valamennyire nézzen ki jól. Ha csúnya, nem vonzó akkor lehet akármilyen különleges természete akkor se kellene.
2014. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,és persze normális ápolt hatású smink,szép hosszú haj és csinos öltözködés kell hozzá.
2014. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a mostani bnőm olyan, hogy egy éve még teljesen kizártnak tartottam vele a kapcsolatot. Haverkodtunk, de szép lassan megszerettem a hülyeségeit. Igaz már közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz. Pár éve egy ilyen szitu elképzelhetetlen lett volna számomra, annyira felszínes volt a gondolkodás módom.
2014. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!