Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? , érdeklem? ,...

Mit csináljak? , érdeklem? , lehetséges hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az van hogy egyzser egy srác felkért szecskán táncolni mert sokszor néztem hátra, másnap bejelöltem facebookon és 1 hónap múlva ráirtam. Nagyon sokat beszeltünk meg kedves volt és poénkodtunk egymással. A folyosón a suliba elkezdett köszönni. Én többször is ráirtam. Aztán mivel élőben nem volt lehetőségem elmondani neki leírtam facebookon hogy tetszik nekem. erre írt egy "XD" és azt hogy én is aranyos vagyok. Aztán ezek után nem történt semmi párszor rámirt meg amikor nekem is volt elég bátorságom én is rá. Aztánjött a szilveszter és ő rámirt este. Hivott magához de én mondtam hogy nem megyek. aztán éjfélig beszeltünk. Aztán amikor másnap írtam akkor olyan fura lett ezért nem is beszeltünk. Aztán jött a farsangi buli a suliban. Láttuk egymást és felkért táncolni és nevetett meg látszott hogy jó kedve van. Aztán másnap ráírtam hogy miért csinálja azt hogy máskor észre sem vesz de ott felkér táncolni..aztmondta hogy nemtudja hogy miért kért fel és nem akart megbántani. Azóta semmi..ha szembe jön a suliban néha köszön. megg feltünően bámul. Mit csináljak? Kérdezzem meg élőben hogy mi a helyzet? Kérlek, segítsen valaki!:( (még annyi hogy én 14, ő meg 17)

2014. márc. 1. 18:36
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én nem szeretem azokat a párokat akiknél több s korkülönbség de ez most nem lényeg!

Szóval szerintem neki kéne odamenni hozzád de menj akkor te és kérdezd meg h most akkor mi lesz!Beszéltek vagy sem? :)

Sok szerencsét!! :)

2014. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én is az elején úgy tartottam hogy 3 év az nagyon sok..de amikor beszélgettünk akkor nem tunt fel hogy idősebb.:) És igen én is gondolkodtam rajta hogyha tetszenék neki akkor neki kéne odajönni hozzá és nem nekem. Csak tudod lehet hogy tényleg nem tetszek neki, és bármennyire is sérti a büszkeségem szeretnék biztosra menni hogy mi van és ezért gondoltam azt hogy odamegyek hozzá akkor én:)
2014. márc. 3. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!