Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túlságosan átlagos vagyok....

Túlságosan átlagos vagyok. Lehetséges, hogy emiatt nem vesznek emberszámba a nők?

Figyelt kérdés
Meg úgy kábé senki... Külsőre sem vagyok valami feltűnő jelenség, természetre pedig a külső szemlélő egy unalmas, szürke, életképtelen kis senkiként ítélhet meg, de ha tudná(k), milyen harcok zajlanak bennem és mennyire képes vagyok kiállni néha magamért, meglepődnének. Lesznek még olyan idők, mikor nem az első 5 másodperc alapján ítélnek meg valakit az emberek?
2014. márc. 1. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálad az "átlagos" szó értelmezésével vannak gondok XD
2014. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy akkor változtass magadon?
2014. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért? Külsőre attól még lehetek átlagos.
2014. márc. 1. 20:52
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Az egész életem arról szólt, hogy változtam. Először magamért, aztán másokért. Sosem voltam elég jó.

2014. márc. 1. 20:53
 5/8 anonim válasza:

Szerintem átlagos külsővel, de kedves, jó modorral is lehet valaki szimpatikus, még ha nem túl beszédes is.

Ha magadról is ezt gondolod, akkor mások is azt fogják gondolni rólad, hogy unalmas vagy.

Esetleg küdenél egy képet magadról, ha nem probléma?

2014. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem baromság. Miért változol másokért, ha nem érzed jól magad? Aki majd megismer és beléd szeret olyannak fog szeretni amilyen igazából vagy és nem olyannak amilyenné mások miatt váltál.

Amúgy hány éves vagy?

2014. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok. Magamért sem szerettek, így azt gondoltam, megpróbálom a legsűrűbben kifogásolt hibáim orvosolni.


Képet küldhetek, de a megítélésemhez élőben kellene látni.

2014. márc. 1. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Nekem is küldesz képet?

Legyen önbizalmad :D ne gondolj rosszat magadról! Legyél olyan amilyen akarsz és valaki csak észrevesz :D

2014. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!