Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság ha nem omlik rögtön...

Manapság ha nem omlik rögtön a fiú karjaiba a lány, akkor tényleg hagyják is a franca? Már nem szokás kicsit küzdeni vagy valami?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek, hogy húzzák az agyát valakinek vagy csak játszanak vele. (Tudom, hogy ez szokott lenni az első reakció a témára...) De már mintha nem "engedhetné meg magának" az ember lánya, hogy kicsit kéresse magát, mert akkor úgyis rögtön mennek tovább, szállnak virágról virágra, hátha valamelyik könnyebben adja magát. És ez tapasztalat. Már nem divat kicsit udvarolni előbb vagy valami? (Főleg, hogy szerintem azzal sikeresebbnek is lehet lenni a nőknél, de lehet, hogy csak szerintem...)
2014. márc. 4. 23:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom hogy érted ezt a "küzdést". Inkább barátkozom egy lánnyal és beszélgetünk, elhívom néha ide-oda, meg ilyenek. De attól, hogy nem akar egyből a karjaimba esni még nem fogom otthagyni :)


Nekem valahogy egy stabil, alapos barátság és egy ember akivel kölcsönösen számíthatunk egymásra, sokkal többet jelent. De lehet ám, hogy én látom ezt rosszul mert tényleg a legtöbben nem így gondolják.

2014. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem küzdök, mert ha vissza utasít egy lány azt gondolom hogy felesleges neki udvarolni, nincs nála esélyem. Azt szintén nem szeretném hogy egy ismerősét rám uszítsa mert 'nyomulok rá'
2014. márc. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Nos ezzel az a gond, hogy sok fiú azt hiszi, ha nem megy elsőre, akkor biztos nem fog menni a többi próbálkozásra sem. Ebben részben hibásak a lányok is (tisztelet a kivételnek!), mivel a sok pcsa tényleg azt csinálja a fiúkkal, ha mondjuk netán többször is bepróbálkozna, akkor már elküldik a búsba azzal, hogy szállj már le rólam meg ilyesmi. Viszont amit már ÉN érzek szégyennek az az, hogy milyenek a fiúk többsége manapság. Töketlen dísz bzik...a sok kis köcsög azt hiszi mindent tud az életről, helyt állnak benne, de ha valami komoly dologról van szó, akkor bújik vissza anyucihoz, apucihoz, akik segítenek és megvédik az ártatlan kisfiút a csúnya élettől. Elkényeztetett, nyomi nemzedék. Ezért van az, hogy lassan már a lánynak kell udvarolni a fiúnak, ha akar valamit.
2014. márc. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hajtottam egy csajért anno, fél évi udvarolgatás után osszejottunk. Most szakítottam vele, mert teljesen megváltozott. De nekem elkezdett hiányozni, és megint csak én hajtok, én asszem már nem is kellek neki...
2014. márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

Hajlandó vagyok udvarolni ha ad jeleket.

De ha játssza a királynőt akit mintha valami hihetetlen jutalom lenne megkapni,akkor adios.


Egy kapcsolathoz 2 egyenlő fél kell,nem egy királynő és pincsije.

18/F

2014. márc. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező én szívesen udvarolok neked, ha a korosztályomhoz tartozol.


Egyébként amit leírtál, valamilyen szinten valós jelenség, de én úgy vettem észre, hogy azért az exemet is elég sokáig ostromolták ugyanazok a fiúk, akár fél évig is.


Ezért szerintem te, ha konkrétan nagyon elutasító vagy a fiúkkal szemben akik próbálkoznak, akkor azért kopnak le nagyon hamar. Ez pedig egyértelműen nem csak a kandúrok hibája.

2014. márc. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

"Nem arról beszélek, hogy húzzák az agyát valakinek vagy csak játszanak vele. (Tudom, hogy ez szokott lenni az első reakció a témára...)"


"De már mintha nem "engedhetné meg magának" az ember lánya, hogy kicsit kéresse magát"


Ez a legtöbb lánynál ugyanazt jelenti. És igen, lánynál, mert nők meg tudják különböztetni kettőt.


A másik érdekes dolog, hogy azok várják el, hogy x ideig hajtsanak értük, akik esténként 10 perc után leszopn*k egy ismeretlent. Nyilván így próbálják elkerülni, hogy ne csak szexre kelljenek egy kapcsolatban. Közben az ő hibájuk, hogy csak arra jók.

2014. márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nézd, kérdező:

Engem ha visszautasít egy lány, akkor azt tiszteletben tartom. SOHA nem fogok teperni nála, sem pedig hülyét csinálni magamból. Egyébiránt ha visszautasít, utána meg meggondolja magát, azzal azt vetíti felém, hogy azt sem tudja, mit akar. Ennyi. Kéresd csak magad, legfeljebb pofára esel. :)


23/F

2014. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!