Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a baj velem, ha...

Mi lehet a baj velem, ha senki se jön oda hozzám buliba?

Figyelt kérdés
Nyílt, kedves, mosolygós, vidám huszonéves nő vagyok, szeretek beszélgetni, viccelődni. Mindenről lehet velem társalogni, nem vagyok szakbarbár sem (informatikus vagyok). Külsőre csinosnak mondanám magam, igaz nem vagyok egy kiemelkedő szépség, de helyes arcom van, az alakom jó, nőiesen öltözködök. Mostanság sűrűbben járok el szórakozni, de még egyszer sem jött oda hozzám senki ismerkedés céljából. Rossz helyen próbálkozok talán?
2014. márc. 6. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talan jobb is, ott nem nagyon fogsz ertelmiseggel talalkozni
2014. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1, Lehet mégsem vagy annyira csodaszép

2, Egyszerűen még nem tetszettél meg ott senkinek

3, Lehet nem egy diszkóba kell járni intelligens, jó ízlésű srácokat keresni.


Ezeknek bármilyen kombinációja előfordulhat. Válaszd ki, hogy melyik a 7 eset közül. :)

2014. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer. Egy szóval sem modntam, hogy csodaszép vagyok. :D
2014. márc. 6. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:

na majd odamegyek hozzád egyszer ha látlak

egy mérnökinfós kolega

2014. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, h megközelíthetetlennek, jégkirálynőnek tűnsz, mondjuk mert nem mosolyogsz, v akármi. A másik lehetőség, h mentek már oda, csak nem volt számodra elég jóképű az illető, így nem is számít.
2014. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet arról, hogy hogyan jársz bulizni.. ott egyébként se számíts sokra, max olyanokra, akik egyszer-kétszer megfektetnek...
2014. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem, mosolygós vagyok, írtam is. Még senki se jött oda hozzám, se olyan aki tetszene se olyan aki nem. Ilyesmi ruhák szoktak rajtam lenni:

[link]


[link]


Nőiesek, de nem kihívóak.

2014. márc. 6. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezek elég komolyak. Buliban a gyökerek akarnak csak csajozni, akiknek egy ilyen ruha alapból magas labda.


a.) gyökér rádnéz, látja, hogy nem az ő klasszisában mozogsz, inkább keres egy gyökeret

b.) értelmes srác rádnéz, látja, hogy nem csak egy kefélést keresel, és eszed is van, inkább keres egy gyökeret

c.) értelmes srác rádnéz, látja, hogy ő bizony túl részeg ahhoz, hogy egy ilyen csajnál bármit is elérjen, inkább keres egy gyökeret


Szóval vagy öltözz úgy, mint egy gyökér, vagy ne buliban akarj párt keresni :)

2014. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
inkább az lehet a baj, hogy a buliban ma már 15-16 évesek járnak és nem fognak bepróbálkozni nálad a huszonéveddel
2014. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a levezetést. :D Pedig direkt egyetemi bulikba járok, hátha valami értelmeset is találok. Esetleg egyéb tipp ismerkedési területre, ha már ennyire otthon vagy a témában? :) Egyetem kilőve.
2014. márc. 6. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!