Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a baj velem, ha...

Mi lehet a baj velem, ha senki se jön oda hozzám buliba?

Figyelt kérdés
Nyílt, kedves, mosolygós, vidám huszonéves nő vagyok, szeretek beszélgetni, viccelődni. Mindenről lehet velem társalogni, nem vagyok szakbarbár sem (informatikus vagyok). Külsőre csinosnak mondanám magam, igaz nem vagyok egy kiemelkedő szépség, de helyes arcom van, az alakom jó, nőiesen öltözködök. Mostanság sűrűbben járok el szórakozni, de még egyszer sem jött oda hozzám senki ismerkedés céljából. Rossz helyen próbálkozok talán?
2014. márc. 6. 19:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyetemi bulikba járnak a legnagyobb gyökerek. Bízz bennem, jártam én is :D


Nem tudom, igazából... én az elmúlt időszakban baráti körből, vagy kollégák közül "vadásztam", de volt már, hogy valaki annyira megtetszett, hogy az utcán leszólítottam.


De az is megoldás lehet, ha alacsony vagy, hogy ha látsz egy neked tetsző, magas srácot egy boltban, akkor megkéred, hogy szedjen le neked valami szart a felső polcról. Ha tetszel neki, el fog kezdeni veled beszélgetni... :)

2014. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!