Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha valakit külsőleg...

Fiúk, ha valakit külsőleg vonzónak találtok, mi az ami mégis visszatart titeket a közeledéstől?

Figyelt kérdés
És mikor tartotok ridegnek egy nőt? (ha a külsőhöz való vonzalom ez esetben is megvan)
2014. márc. 8. 01:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nőgyűlölő és akinek ne inge ne vegye magára. Sajnos nekem az a véleményem, hogy a mai lányok JELENTŐS része egyszerűen NEM ÉR ANNYIT a szememben, hogy elkezdjek küzdeni értük. És ennek oka a játszmázás, kicsinyesség, hitegetés, számítás, rosszindulat, pesszimizmus, önzés! és még sorolhatnám. És nekem hiába van angyali pofija, ha belsőleg ilyen, a fene megette az egészet. 24/F
2014. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A személyisége, vagy ha tudom, h nincs esélyem nála.
2014. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
tudom hogy úgy is visszautasít
2014. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 baker2424 ***** válasza:
100-böl 99-hez bárhol odamegyek megszolitom ráirok bármi ha nekem ugy van kedvem de 1-hez vhogy soha már az az 1 aki szinte tökéletesnek tünik számunkra semmi értelme odamenni felesleges idöpazarlásnak tünt szinte még a kommunikácio sem megy minden megfagy nem azért mert én csinálom másképp bénábban hanem egyszerüen semmi nem jött be annál az '1'nél
2014. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Példák: dohányzik, trágár szavakat használ minden mondatban, nem úgy viselkedik, mint egy lány(ez az előzőkből is következik), nem lehet vele szót érteni...és még sorolhatnám. 21F
2014. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Cigi, trágárság nálam is kizáró ok, ill. az értelem és kultúra hiánya, meg ha tudom/kiderül, hogy futószalagon mennek nála a pasik.
2014. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ha külsőre vonzó, akkor csak az időzítés a helyzet vagy én magam lehetek az akadály.
2014. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Cigi, és az ivás eleve kizáró ok. Ha k.rv.san van öltözve és ha úgy is viselkedik akkor is. Vagy ha van rajta egy kiló vakolat. Ha valaki megtetszik külsőre személy szerint igyekszek őt többet látni, mondhatni megfigyelés. Ha úgy gondolom, h megéri akkor ugrik a majom a vízbe.

De sokat számít a belső is, ha üres akkor a barbie külső sem ér semmit.

Meg először érdemes róla minél többet megtudni, pl. barátoktól, vagy munkahelyről.

2014. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!