Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szedem fel könnyebben a...

Miért szedem fel könnyebben a 3-5 évvel fiatalabb csajokat, mint a korombelieket, legyek éppen akárhány éves?

Figyelt kérdés

17 évesen a 14-15 éveseket, 20 évesen a 15-17 éveseket, gondolom 25 évesen majd a 18-21 éveseket, stb.

A korombeliekkel meg alig-alig van valami.


Belém is mindig a fiatalabbak zúgnak nagyon, gimiben is az első két évben nem volt semmi, az utolsó két évben meg legalább kb. fél tucat kisebb lánynak tetszettem nagyon/voltak belém zúgva.


2014. márc. 8. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ők még éretlenebbek, sokkal könnyebben befolyásolhatók. Naivabbak.
2014. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mert tini bálványnak születtél. :D Vagy csak fiatalabbnak nézel ki, és ezért.
2014. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor én vmit k/rva rosszul csinálok mert már a 15 évesektől si kosarakat kapok.

senkinek sem kellek.

alig egy évvel ezelőtt meg kb azt szedhettem volna fel akit akartam...de nemtettem, mert volt barátnőm. Ő elhagyott, azóta hatalams mélyrepülés...semmi és senki, egyik korosztályból sme kíváncsi rám.

ez enm önsajnálat, csak beszámolo...:D

23/F

2014. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ezzel így. Manapság minden lány az idősebb fiúkra bukik.
2014. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a lányok többsége az idősebb fiúkra bukik.
2014. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!