Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha megsértem egy férfi önérzet...

Ha megsértem egy férfi önérzetét vagy megbántom azt hogyan tudom kijavitani? Mindig utálni fog utána vagy van még esély, hogy kedveljen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez így van, jól kifejtette Dowd.
2014. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Másfelől ha nekem kell mondanom, hogy "te figyi, a lelkembe gázoltál!" az már rég rossz, nem? Meg a kérdés is az volt, hogy Te mivel tudod kijavítani, ha megbántottad.


Az én történetem egyébként ez:

Amikor új voltam a helyen, ahová járok minden héten (gyülekezet), akkor odajött hozzám az a nő. Kérdezgetett, hogy tanulok-e, dolgozok-e. Épp egyik sem volt, így nem és nemmel válaszoltam rá. Nem volt kedvem kifejteni egy vadidegennek, hogy épp arra várok, hogy elkezdhessem a sulim. Aztán a harmadik kérdése volt, amivel betette a kaput: "de azért keresel munkát?" ilyen lesajnáló hangnemben. Ezzel egyszerre volt:

a) számon kérő

b) pofátlan

c) lenéző

d) megalázó


Mármost: hogy a fenében képzeli egy vadidegen nő, akit életemben először látok, hogy számon kéri rajtam, hogy keresek-e munkát? Biztos jó kedvemben nem és lopom a napot, mert az tök poén. Na azóta kerülöm a nőt, mint a mérget. És a vicces, hogy korombéli, tehát elvárnám, hogy ne legyen ennyire... na mindegy. Még szerencse, hogy sok szék van és tudok tőle jó messze ülni.

2014. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Félreérthetően írtam: nem a Te kérdésed a gáz, hanem a te kérdésed az volt, hogy hogyan [...]
2014. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen,a hangnem és a kérdezés módja nagyon sokat számit,kiben milyen érzést fog kelteni.
2014. márc. 10. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!