Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Társkeresőkön milyen...

Lányok! Társkeresőkön milyen legyen az első levél, hogy érkezzen is rá válasz?

Figyelt kérdés

Mint azt már a kérdés is sugallja, a lányok véleményére lennék kíváncsi, hogy milyen levelet várnak a fiúktól első alkalommal? Kicsit már kezd lehangoló lenni, hogy akármit írok nem kapok rá választ (pedig megírom az elérhetőségem) Állítólag lányok körében előnyösnek számít a külsőm, normális értékrendekkel rendelkezem, amibe belekezdek komolyan veszem(ez legyen akár kapcsolat, akár munka), emellett még romantikus is tudnék lenni, stb stb... Csak azért szorulok ilyen oldalak segítségére, mert nem vagyok az a bulizós fajta és szakirányomból adódóan sem találkozok szinte egyetlen lánnyal se.(kb 60:1 a nemek aránya :S )


Tehát most hogy egy pár lehetséges kérdést/megjegyzést megelőztem, konkrétan a kérdés: Milyen legyen a hozzáállásom? Ha nem kapok választ akkor írjak újra valami meghatót, vagy vegyem tudomásul, hogy nem és kész? Illetve első levélben milyen elkápráztatóan frappáns dolgokat lehet még írni azon kívül, hogy tudtodra adom valamiképpen hogy tetszel és ismerkedni szeretnék veled? Igyekszem a leírásokat is valamiképpen beleszőni, de hiába. Írjak le magamról dolgokat, amiket nem részleteztem az adatlapomon, vagy ha kép alapján szimpatikus vagyok úgy is csak akkor kapok levelet?


Mielőtt még felmerülne, hogy rossz ajtón kopogtatok: igen, ez nyilvánvaló, mert nem írnak vissza. Egyébként pedig próbálok kedves arcokat keresni és nem olyanokat akik már az első alkalommal is répával oltanák a C-vitamin és kalcium hiányukat :/


F/21



2014. márc. 10. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nincs egy olyan kapcsolatuk, amiről biztosan állíthatnák, hogy őszinte."


Ki a sz@rt érdekelne? Engem biztosan nem.

2014. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mások vagyunk, mindkettőnknek igaza van, mégis mást vallunk... Te gyanítom, nem vagy ellene a futó kalandoknak, nekem pedig szóba se jöhet. Nekem az valahogy nem jön be, ha egy lány csak egy farkat lát bennem, vagy a pénzem. Azt hiszem hogy ezek mellett vannak fontosabb értékeim is és aki ezt nem tudja megbecsülni, abból ezek minden bizonnyal hiányoznak, tehát nincs dolgunk egymással.
2014. márc. 11. 14:21
 13/14 anonim ***** válasza:

Elítélem a futó kalandokat, de ha lenne 100 milla a bankkártyámon, akkor nem igen érdekelne, hogy az adott ember csak a pénzem miatt keresné a társaságomat, vagy más miatt.


hozzáteszem, hogyha ennyi pénzem lenne, akkor biztos olyan helyen élnék, ahol a legközelebbi szomszéd minimum 3km-re lenne tőlem.

2014. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
érdekes felfogás, hány éves vagy?
2014. márc. 11. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!