Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy életem...

Lehetséges, hogy életem végéig egyedül maradnék?

Figyelt kérdés
22/F vagyok,és már egy ideje nincs barátnőm! Nm járok el sehová,csak néha (Hétvégente) bevásárolni,a szórakozóhelyek pedig szóba sem jöhetnek,mert utálom! Nincsenek barátaim,mert az előző baráti társaság okozott némi csalódást és így nem igazán akarok új barátokra sem szert tenni! A napjaim így telnek el: Reggel kelés-meló- utazás haza,és alvás! A külsőmmel nincs gond! Sportos testalkatom van,néhány ember szerint jól nézek ki,és a belső tulajdonságaimmal sincsenek gondok!
2014. márc. 10. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2014. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek abban, hogy ne lenne sosem barátnőd. Hidd el, az élet a legjobb paklikavaró. Lesz nőd!
2014. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pitsáskodsz, ahelyett hogy örülnél azoknak a dolgoknak amik vannak neked.
2014. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én örülök mindennek amim van! :D Nem ez volt a kérdésem fő témája,csak érdekel más emberek meglátása is!
2014. márc. 10. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:
van ien
2014. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de én is ilyen helyzetben vagyok kb.,azzal a különbséggel hogy én néha azért eljárok bulizni is,meg még egyetemre járok egyenlőre.De én is úgy érzem,senkinek nem kellek,és egyedül fogok maradni. :/ Ja és nekem még barátnőm sem volt soha. :/

22/F

2014. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd amikor már fel adtad akkor fog rád találni a szerelem.
2014. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem láttam még embert egyedül megöregedni
2014. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát például az én volt kollégám lassan a 60. életévét tapossa,és mégis egyedülálló! Szóval..... :D Van olyan,hogy az ember egyedül öregszik meg!
2014. márc. 10. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekes! Az egyik ismerősöm jövőre lesz 60 éves és senkije sincs! Illetve van egy bátyja, az 63 éves és még ő is egyedül van.

Én még fiatal vagyok, 50 éves leszek, még én sem találtam senkit, de bizakodom!

2014. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!