Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bi, leszbi csajok, amikor az...

Bi, leszbi csajok, amikor az első csajjal ismerkedtetek meg, akibe később bele is szerettetek akár, hogy volt a folyamat, milyen érzések dúltak bennetek, volt olyan, hogy egyszer vonzott, máskor meg inkább elkerültétek volna az illetőt?

Figyelt kérdés
Egyébként akinek van már pasija, az hogy tud csajjal is ismerkedni?? Hisz egyszerre csaj egy valakit lehet szeretni. Vagy van olyan,akinek egy másik csaj csak szexre kell, illetve olyan mint egy barátság kis extrával?

2014. márc. 10. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
4 évig szerettem, az elején nagyon erősen, már elmúlt..most egy lányt szeretek úgy félig-meddig, nemistudom...
2014. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

először tagadtam, hogy vonzott

aztán a félelem miatt (úristen leszbi vagyok úristen mi lesz most jézusom még sose smároltam stb stb stb) hol vonzott hol taszított a dolog

aztán csak együtt voltunk majdnem két évig :D

2014. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az volt a gond,hogy a lány elkezdett elkezdett féltékenykedni...elég durván..elegem lett belőle.így egyszerű volt elküldeni.

amúgy jó volt minden egészen a féltékenységi jelenetekig

2014. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!