Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi nem tudj. A...

Ha egy férfi nem tudj. A visszafogni magát és ösztönösen mosolyog egy olyan lányra, akit szinte alig ismer, akkor biztosan tetszik neki az adott lány?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 19:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez egy tök felesleges komment volt.-.-'
2014. ápr. 25. 20:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, engem jókedve derített.

Mert ez elég egyértelmű kifejezésre annak, hogy tetszel neki, hacsak nincsen rajtad valami, amiért elröhögné magát. Méghozzá nagyon, ha nem tud uralkodni a mimikáin.

Ez jobb válasz? :D

2014. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, szerintem semmi vicces nem volt benne, pedig én szeretek nevetni, de ezen valahogy nem tudtam, erőltett, felesleges és kioktató komment volt.

Sosem értettem, hogy aki nem tud normálisan hozzászólni egy témához, az miért pazarolja az energiáját, miért nem ír inkább egy témához, amit ő is értelmesnek talál.

2014. ápr. 26. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!