Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nagyon tetszik egy fiú,...

Ha nagyon tetszik egy fiú, viszont képzettebb vagyok nála, akkor van esély rá, hogy kisebbségi érzése van velem szemben? Nekem kéne kezdeményeznem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Feministák mondják majd hogy ne kezdeményezz mert a fiúnak kell, de baromság, inkább kezdj te, hajrá :D
2014. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pakliban benne van, de sose tudod meg, csak ha össze is jössz vele. Ha pedig tényleg így van, akkor még mindig lapátra teheted. Ha nagyon tetszik, akkor nyugodtan kezdeményezz, de csak ezért ne tűrj el tőle minden f@ßságot majd.
2014. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha férfiból van, akkor emiatt nem lehet kisebbségi érzése, egészséges személyiségnél ez kizárt.
2014. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3., nagyon okos egyébként, és szeretne is tanulni, de nincs rá lehetősége... szóval emiatt gondoltam ezt.
2014. márc. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!