Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy álmom. Mit szóltok ehhez?

Van egy álmom. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Az álmom titkos és sosem mondtam el még senkinek sem, mert akkor én is csak egy gyenge, bétahím lennék, nem is vonzódna így hozzám egy lány se. Míg most legalább több lány is érdeklődik felőlem, keres rendszeresen. Az álmom a fiúk gyengesége, erről nem szabad még hallani sem, mert az a fiú gyenge és sebezhető, főleg, ha lány tudja meg, hogy erre vágyik. De már jó lenne valakinek kiadni, mivel egy ismerősömnek sem mondhatom ki, ami belül nyomaszt, kimondom hát minden ismeretlennek, névtelenül itt. Már belefáradtam, hogy folyton egy alfahímet kell játszanom, hogy csak így vagyok sikeres a lányoknál, hogy csak így vonzódnak hozzám. Szeretném, ha egyszer azért vonzódna hozzám egy lány, mert látja, hogy okos, megértő, érzelmes vagyok és nem csak az alfahím maszk miatt kellek neki. Képes lennék egy lányt, akit szeretek több órán át is ölelgetn, csókolgatni, de ha ezt tenném már nem lennék egy vonzó alfahím, csak egy béta gyökér, hamar megunna a lány vagy megcsalna. Sajnos ezzel is tisztában vagyok, így ezt sem tehetem meg, inkább távolságtartó vagyok és ez mindig siker, egyre több lány tapad rám, én mégis egyre boldogtalanabb és magányosabb vagyok. Ráadásul azzal is meg kell küzdenem,hogy ronda is vagyok és folyton azon vagyok, hogy ne lássák meg, hogy mennyire elégedetlen vagyok arcvonásaimmal.
2014. márc. 16. 14:17
 1/3 Hanariko ***** válasza:
Van olyan lány, aki szereti a gyengédséget, hidd el. (és a gyengédség nem egyenlő a gyengeséggel)
2014. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval. Sok olyan lány van aki inkább gyengédségre vágyik, csak szerintem már sokan nem mutatják milyenek valójában.
2014. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a mondandód. Mellesleg nem béta, hanem omega.
2014. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!