Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányokkal ismerkedés pénz...

Lányokkal ismerkedés pénz nélkül? Lányok ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
(Tudom igen hosszú de olvasd el nyugodtan:))A normálisabb lányok általába bulizóhelyeken találhatóak meg ahova pénz nélkül nem lehet menni. Utcán ismerkedni szerintem tabu mivel a lánynak valszeg dolga van meg hasonlók így maradt az egyedül unatkozó normális lány amiből szerintem nagyon kevés van és ha még sikerül is szóba elegyedni vele mit fog szólni ahhoz,hogy egy fillérem sincs amiből meghívhatnám valamire? Nem arról van szó,hogy nekem pénz kellene a csajozáshoz,mert az utcán néha hallom a hátam mögött suttogni a lányokat h. azta ez milyen jóképű srác volt meg hasonlók néha még követnek is...szerintetek mit csináljak? kicsit kezd gáz lenni h. még sosem volt barátnőm:/ 17F
2013. aug. 27. 23:35
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:

küldj egy képet priviben légyszi:)

17/L

2013. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

én pénz nélkül is kibírom :)

de igen privibe kell nekem is a kép:D

2013. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Engem le szoktak szólítani utcán, és mióta gyk-zok, látom mennyi srác panaszkodik hogy milyen elutasítóak a lányok, ezért senkit sem utasítok el élből, ha meg sietek valahova, mondom hogy elkísérhet, ha gondolja :D
2013. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Normálisabb lányok általában a bulizóhelyeken találhatóak ? Hát ezt meg honnan vetted...Ott is lehetnek kedves, aranyos lányok, de szerintem pont, hogy ott nagyobb a hülye p.csák aránya.
2013. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Látszik hogy te se sok helyen voltál eddig :D:D

Ha arra sincs pénzed hogy bemenj egy ilyen helyre az tényleg gáz de senki se várja el hogy megívj minket :D Az hogy a pasik ezt csinálják jó nekünk de ha nem csinál akkor se lenne semmi :D

2013. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
ha az gáz,hogy nincs pénzem bulizni mit szólsz ahhoz,hogy 2ezer forintos telefonom van meg 3pólóm meg 2nadrágom?
2013. aug. 28. 00:04
 7/32 anonim ***** válasza:
Hát az szomorú kezdj el dolgozni minél elöbb :$
2013. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Képet :) priviben


19/L

2013. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, mi a fenéért nem dolgozol?
2013. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
ugye ti most csak vicceltek? milyen meló? manapság már a diplomások is utcátsepernek...
2013. aug. 28. 00:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!