Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ehhez mit szóltok, szóval...

Ehhez mit szóltok, szóval mégis a külső a fontosabb?

Figyelt kérdés

Sok-sok lánnyal ismerkedem, de valamiért a leginkább azok a lányok kezdtek el vonzódni hozzám meg keresni maguktól, akikkel úgy kezdtem ismerkedni,hogy nem láttunk képet egymásról. Aztán olyanokat írtak nekem szinte mindegyik ugyanezeket, hogy nagyon jó fej vagyok, velem sosem unatkoznak, mindig feldobom a napjukat, 10/10-es személyiség vagyok és , hogy szeretnének velem találkozni is valamikor!


Na igen, amikor meg jött a találka hiába voltam ugyanaz az arc, mint a gép mögött, utána valamiért ne láttam azt a lelkesedést. Rájöttem, hogy nekik full helyes fiú kell, én meg nyílván csak egy rondaság vagyok. Szóval mára biztos vagyok benne, hogy a lényeg a külső. Úgyhogy bár helyes gyereknek születtem volna, akkor midnegy milyen a jellemem, lehetnék én bunkó, agyatlan hülyegyerek is, akkor is odalennének értem a lányok, csak, mert hű, de helyes ez a fiú! Ennyi. Ezt muszáj volt kiírnom, elegem van ebből a szar felszínes társadalomból. Az ember küzd és mindig csak bukik, mert olyan az arca, amilyen és olyan a genetikája, amilyen...


2014. márc. 24. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye.
2014. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
isten hozta a 21.században...
2014. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, de ezt már kiveséztük ezerszer. A mai világban a fiúk, és a lányok nagy részének, főleg a fiataloknak a külső az első. A média miatt, ahol csak a legjobbakat mutatják, ezért nekik is a legjobbak kellenek. De ez már el lett mondva. Ilyen lett a világ. Így kell boldogulni.
2014. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Külső és belső számít. Ha valakinek nem vagy az esete, akkor nem tudsz mit tenni, nem szabad erőltetni, nem lenne az jó. Viszont igazad van, sokszor előfordul, hogy ez csak a mások által beprogramozott mérce szerint van így.

Kikerülheted ezt az egészet, ha nem így ismerkedsz. Hanem (ha annyira vészes a helyzet, akkor változtatsz valamit magadon, és amikor ismerkedsz, ha már nem élőben történik legalább egy-két képet lássatok egymásról. Ha ez megvan, akkor a csajok nem fognak teljesen mást elképzelni a belsőd alapján, hanem a te arcodhoz csatolják a jófejségedet is, nem lesz meglepetés, és ahogy megtetszik nekik a belsőd, azzal együtt fog a külsőd is. Így hiába tetszik meg nekik a belsőd, arra nem adsz nekik időt, hogy a külsődet is megszeressék, még ha nem is elsőre zúgnak bele.

2014. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért ne általánosíts.

A külső megfog, a belső megtart.

2014. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a külső a fontosabb, főleg a fiatalabbaknál.
2014. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a szomorú tény. :(

Bár van néhány kivétel. :)

2014. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet javítani a külsején(,most ne a plasztikára gondoljatok)!Az már tök nagy szerencse hogy a belsőddel meg vannak elégedve.Igaz hogy manapság a külső fontosabb.na és, egy kis edzéssel igényességgel sokat dobhatsz rajta.öltözz divatosan és próbálj személyesen ismerkedni ne pedig ezen siránkozni otthon egyedül. ;) sok sikert!
2014. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy a külső a legfontosabb, de ugyanakkor az is igaz, hogy a külső is számít.

Hiába jó valaki személyiségben nagyon, ha külsőleg nem tetszik. És ez nem csak a fiataloknál jellemző, hanem bármilyen korú emberi lénynél. Csak a fiatalok kisebb jelentőséget tulajdonítanak a belső tulajdonságoknak, többet a külsőnek, míg az idősebbek többet a belsőnek és már kevesebbet a külsőnek.

Tehát ha egy pasi nem kifejezetten jó pasi, hanem teljesen átlagos vagy egy kicsit az átlag alatt van, de személyiségre tényleg nagyon megnyerő, vagy van egy nagyon jó stílusa, akkor ő is lehet sikeres a nőknél.

De egy nagyon jó személyiség, stílus egymagában is kevés, ha hozzá nincs meg az a külső, ami az adott lány számára vonzóvá tenné az adott embert. Tehát kell az is, hogy valamennyire megfogja az embert a külső is, de nem kell jóképűnek lenni hozzá, ha egyébként van egy olyan személyiség, ami megfog.

Tehát ez nem felszínesség, csak ha valaki nem jön be külsőre, akkor ahhoz nem tudok vonzódni, nem tudok testileg közeledni, az csak a lelkemet érinti meg, a testemet nem. Pedig akinek fontos a fizikai kontaktus is, annak ez ok arra, hogy ne kezdjen egy adott emberrel, aki számára bármilyen kedves is, de fizikailag nem vonzó, szerelmi kapcsolatot. Az max. egy nagyon jó barát kategóriába fér bele.

Te is biztos vagy úgy vele kérdező, hogy neked sem mindegy, hogy milyen a lány külsőre. Neked is vannak olyan lányok, akik bármennyire is lennének személyiségre jók neked, de a külsejük valami miatt nem fog meg. És velük nem is valószínű, hogy kapcsolatba kezdenél.

2014. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És erre még csak most jöttél rá? MI lenne, ha úgy kezdenéd a netes ismerkedést is, hogy mutatsz képet/képeket magadról. Így legalább nem futnátok felesleges köröket, és nem lenne csalódás (egyik fél réstéről sem).
2014. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!