Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ehhez mit szóltok, szóval...

Ehhez mit szóltok, szóval mégis a külső a fontosabb?

Figyelt kérdés

Sok-sok lánnyal ismerkedem, de valamiért a leginkább azok a lányok kezdtek el vonzódni hozzám meg keresni maguktól, akikkel úgy kezdtem ismerkedni,hogy nem láttunk képet egymásról. Aztán olyanokat írtak nekem szinte mindegyik ugyanezeket, hogy nagyon jó fej vagyok, velem sosem unatkoznak, mindig feldobom a napjukat, 10/10-es személyiség vagyok és , hogy szeretnének velem találkozni is valamikor!


Na igen, amikor meg jött a találka hiába voltam ugyanaz az arc, mint a gép mögött, utána valamiért ne láttam azt a lelkesedést. Rájöttem, hogy nekik full helyes fiú kell, én meg nyílván csak egy rondaság vagyok. Szóval mára biztos vagyok benne, hogy a lényeg a külső. Úgyhogy bár helyes gyereknek születtem volna, akkor midnegy milyen a jellemem, lehetnék én bunkó, agyatlan hülyegyerek is, akkor is odalennének értem a lányok, csak, mert hű, de helyes ez a fiú! Ennyi. Ezt muszáj volt kiírnom, elegem van ebből a szar felszínes társadalomból. Az ember küzd és mindig csak bukik, mert olyan az arca, amilyen és olyan a genetikája, amilyen...


2014. márc. 24. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha odajön hozzám egy pasi, és bunkó a szövege, akkor tőlem akármilyen jól kinézhet, akkor is lekoptatom. Szóval ne általánosíts.

Viszont az tény, hogy a külső fontos. Te sem jönnél össze szívesen olyannal, aki persze kedves meg minden, de nem az eseted. Bennem például nincs az a gondolat, hogy majd idővel megtetszik. Nem. Ha addig nem tetszett, valószínű, hogy azután sem fog. De ne aggódj, biztos találsz valakit, akinek te is tetszeni fogsz és ő is tetszik neked. Kitartás!

2014. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez pontosan így van,nem tudsz vele mit csinálni.

Figyelj én nem vagyok ronda sem,csak nem vagyok a legjóképűbbek között,mégsem kellek egynek sem,no mindegy is.

Mindig oda lyukadunk ki az ilyen beszélgetéseknél,vagyis inkább ezt lehet látni belőle,hogy aki ronda az haljon meg egyedül kb.,mert senki nem tud hozzá vonzódni és nem is várhat ilyet,mert hát mit képzel az ilyen....

Én egy sima átlagnak mondanám magam arcra meg testre,öltözködésem és stílusom viszont saját és nem érdekel a divat.Ezért is szoktak megnézni néha a nők,de semmit nem érek vele,mert nem tudom megállapítani mit is akarnak,csak fapofával bámulnak és ennyi.Meg az utcán szokott ilyen lenni legtöbbször,akkor meg sokszor én is sietek,meg ők is persze. :/

Figyelj nem tudom mennyi idős vagy,én tudom milyen érzés ez.Számomra egy picit most jobb,mióta feladtam ezt az egész hercehurcát így 8 év után... Persze szeretnék én is mindennél jobban már barátnőt,de 8 éven keresztül semmi nem jött össze szinte,ami kapcsolatnak nevezhető lett volna,egy csókot nem kaptam senkitől.

Mostanában annyi időm nincs,hogy magammal rendesen foglalkozzak,mert az egyetem 200%-on lefoglal.Szóval érdekes idők ezek...

22/F

2014. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!