Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Önbizalomhiányos nő?

Önbizalomhiányos nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

valós elképzelés, hogy egy elképesztően jó csajnak nagyon kicsi legyen az önbizalomszintje? Tegyük föl pl azért, mert olyan jó csaj, hogy sokan kevésnek tartják magukat hozzá, vagy félnek ismerkedni vele...?


A napokban elkezdtem szemezni egy bomba jó csajszival, viszonozza, de rendszeresen hamar zavarba jön, és picit gátlásosnak érzem.


Lányok, mik a tapasztalatok? Lehetséges, hogy egy jó csaj éppen a fentiek miatt önbizalomhiányos?


2014. márc. 26. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány SOK mindentől lehet és én is ismerek pár ilyen csajt...
2014. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár én fiú vagyok teljesen ismerős a helyzet...

Ugyan ezekkel tudnám jellemezni a lányt bár mi ugy néz ki összejövünk de akkoris és nemtudom mi lehet ennek az oka :/

Mindenki azt hiszi hogy a bomba csajok nagyképűek stb...VAN KIVÉTEL!! és a fúknak pedig mondom hogy próbálkozzanak még akkoris ha ugy érzik "kevesek" hozzá én is igyvoltam vele de megérte próbálkozni mert összejött :)

2014. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, mert jól néz ki, lehet önbizalomhiányos, lehet pl. a személyisége miatt is akár, úgy érzi túl unalmasnak tartaná őt a másik, vagy idegesítőnek, furának, vagy bármi... A jó külső csak egy dolog, ezer más problémája lehet magával.
2014. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki szép és csinos,még lehet önbizalomhiányos.Vagy mert alavetően ilyen,vagy túl sok kudarc érte,esetleg fél egy komolyabb kapcsolattól.Mindezek mellett szerintem érdemes közeledni az ilyen lányok felé is,hiszen akármi lehet belőle.Persze csak finoman,óvatosan,el kell nyerned a bizalmát.
2014. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, attól hogy szép egy lány még lehet önbizalomhiányos.
2014. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

..foleg ha korabban valaki nagyon bantotta a noiessegeben . Sajnos (es rettentoen utalom magamat) sokszor durvan celozgattam a kedvesemnek az eszrevehetetlen apro hibaira es nem azzal foglalkoztam,hogy egy vilagszep,nagyon ertekes no .. Annyira leromboltam az onbizalmat ... Nagyon sok szenvedes aran sikerult visszaepiteni es nagyon meg is buntetett miatta.


Szoval igen,lehetseges ,de ha Te leszel az,aki mellett egy gyonyoru,magabiztos nonek erezheti magat,akkor orok eletere halas lesz erte !

2014. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!