Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a bajom szerintetek,...

Mi lehet a bajom szerintetek, lehetséges, hogy ezért nem jeleznek a lányok, vagy tényleg csak ronda vagyok, mint, ahogy sok (igaz főleg felszínes, tipikus partyribizli meg páwa típusú) lány mondta már?

Figyelt kérdés
Kimegyek az utcára és szabályosan szorongok, félek, hogy jaj most biztos rondának látnak az emberek vagy mindjárt beszól valaki, hogy hahaha de ronda nézzétek már stb. Emiatt a legnyugodtam akkor vagyok, ha éppen senki sem jár az utcán, de hiába kisváros még itt is elég sok ember mozog, csak egy-két utca csendes, de amikor meg át kell mennem a nagyvárosba, ott még rosszabbuul, még jobban feszengve érzem magam, folyton figyelni, hogy nem lát-e meg egy szép lány, nem látnak-e rondának vajon, a sok őrjító gondolat kínoz már jó ideje. Erre egy-két barátom még rá is vett, hogy na menjek már oda lányokhoz. Leszólítottam párat, egy-két kedves is volt, de sajnos többnyire elég durván bántak velem és ez is csak tovább fokozta a szorongásomat. Volt egy-kettő, aki kinevetett meg kicsúfolt, hogy, fúj, de ronda vagy és nevettek meg ordibáltak hangosan. Pedig olyan kis kedves lánynak tűntek, mint azok a lányok, akik kedvesek voltak velem és megdícsértek, hogy nem unatkoztak, míg velem beszéltek meg ritkán meri leszólíteni őket fiú manapság, mert ilyen szépeket is kaptam, de ez tényleg csak két lány volt, a legtöbb ritka aljas módon bánt velem, nem is merek már közeledni sem hozzájuk. Felfogtam, hogy ronda vagyok és jogom sincs barátnőre, de ez a szorongó érzés biztos nem normális, hogy folyton félek kimenni, hogy folyton parázok a külsőm miatt ki fog megszólni, bántani. Más menő páwa meg tök lazán éli az életét a lányok ölelgetik, puszilgatják őket, vágynék én is erre, de inkább csak szomorú leszek, ha ilyet látok, mert engem úgy látszik nem szeretnek a lányok a külsőm miatt a jelek szerint. Az arcommal van főleg valami bajuk, rájöttem. Amúgy a barátométk sem sokkal szerencsésebbek, pedig ők átlagosan néznek ki, szóval nem rondák, mint én.

2014. márc. 28. 16:45
 1/5 Grim13 ***** válasza:
magad is kimondtad az igazságot... ha egy nő kedves és normális max egy finom indokkal jelzi hogy bocs de nem, viszont sok olyan van aki bunkó de ha te mennél oda hogy "hé cica tetszik a logós melled amit a push up tart egyben, lenne kedved megosztani velem a herpeszed" akkor sírva mennének ki a klubból vagy minimum 2 kopasz kigyúrt talicskázna a gerinceden, sok ilyen elutasítás lesz, 100/1 jó arány hidd el :D nekem volt barátnőm aki nem volt egy bombázó meg volt olyan is akitől leesett az állam de az tuti hogy én épp egy fokkal vagyok szebb mint az ördög úgyhogy ha nekem volt esélyem és nem voltam ronda akkor te se vagy az! legközelebb ha kicsufólnak mond azt hogy "lehet hogy nem vagyok olyan szexi mint te de legalább nem vagyok bunkó" kérj egy whisky-t és pacsizz le a haverokkal hogy "áhh büdös volt a szája" jót röhögtök és kész !
2014. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kép nincs? Hány éves vagy?
2014. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak túlságosan belepörögtél ebbe, hogy ronda vagy. Utcán ne csodálkozz ha elhajtanak a lányok, van fogalmad róla menny barom jön oda egy átlagosan kinéző lányhoz is és a legalpáribb stílusban adja elő magát?

Én már meg se várom mit akarnak csak elhajtom őket. Nézzen ki bárhogy, nőként meg mindenki áldozatként tekint rád, ha elutasítasz valaki szépen, akkor megsértődik és elhord mindennek.

Én ennek elébe megyek és biztosítom a jelentéktelenségéről a próbálkozót.


Nem az a baj, hogy ronda vagy hanem az, hogy görcsölsz, szorongsz. Esetleg érdemes lenne pszichiáterhez menned.

2014. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ronda vagyok.. Nagyon sok lány utasított már vissza.. 17/F
2014. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Küldesz képet?

19/L

2014. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!