Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SOS! Nagyon érdekelne a...

SOS! Nagyon érdekelne a véleményetek! Mit érezhet irántam? Ebbe beleőrülök!

Figyelt kérdés

Van egy fiú 18-19 éves lehet. Körülbelül 2-3 éve azt mondta anyukám hogy állandóan engem bámul biztos tetszek neki.Nekem ekkor még valamiért nem tetszett pedig jóképű mert nem nagyon jönnek be a félénk fiúk. Jó érzéssel töltött el hogy tetszem egy ilyen fiúnak kezdtem egyre többet rá gondolni de nem nagyon tetszett. Aztán 2-3 éve megtudtam hogy van barátnője ez teljesen váratlanul ért azt hittem hogy belém van bolondulva sőt még ebben a szüleim is megerősítettek. Azóta egyfolytában rá gondolok és tudom hogy nem boldog a barátnőjével mert amikor látom őket a fiú mindig kerül engem bújkál látszik hogy lelkiismeret-furdalása van és sosem boldog amikor vele van de amikor nincs ott a barátnője akkor olyan boldog ha engem lát rengetegszer szoktunk szemezni. TUDOM hogy CSAK ENGEM SZERET.De akkor vagy 1. Maradjon a barátnője mellett és ne kínozzon mert ez így nem tisztességes a barátnőjével szemben sem vagy 2. ha elhagyja a barátnőjét ne azért hogy lelkiismeret-furdalás nélkül nézhessen meg járjunk egymással mert akkor ezt velem is megcsinálhatja és én lennék a "rossz" . Azért kellett/kellene esetleg elhagynia mert nem szereti? HA EZ ÍGY VAN!! Nem akarok közéjük állni és nem is fogok vele szemezni mert egy csalónak érzem magam és én sem szeretném ha ezt csinálnák a hátam mögött inkább ha nem szeretne a barátom mondja a szemembe egy idő után jobban túltenném magam ezen minthogy sok időn keresztül esetleg egy életen át be legyek csapva és csak később jönnék rá hogy megcsalt a párom vagy egész végig mást szeretett/ mást szeretett JOBBAN.Az még rosszabb lenne szerintem. Kérlek adjatok tanácsokat!


Üdv :16/L



2014. márc. 29. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy néz nem biztos hogy szeret.tetszel neki esetleg, a fiuk akkor is megnéznek más lányokat ha van barátnőjük, és ez nem tragédia. Valószínűleg nem véletlenül van a barátnőjével... Beszéltetek már a fiúval? Ha szoktatok beszélni, akkor használd a kicsi szádat arra hogy megkérdezd, hogy vannak a barátnőjével.csak ennyit kérdezz, a reakcióból sok mindenre rá lehet jönni. Ha viszont nem beszéltetek még, inkább hagyd őket békén, ha tetszel a fiúnak, majd ő lép.
2014. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsodat!
2014. márc. 29. 14:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk még de inkább nem is akarok vele nem akarok én lenni a "másik". Hagyom őket lehet hogy nem is tetszem neki annyira és lehet hogy rosszul látom és boldogok együtt.HAGYOM ŐT BÉKÉN JOBB LESZ ÍGY MIND A HÁRMUNKNAK. NEM FOGOK VELE SZEMEZNI SEM.
2014. márc. 29. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 éve 16-17 volt, Te pedig 13-14, akkor azért nem túl valószínű, h tetszettél neki, hisz akkor még kislány voltál. Gondolj csak bele, mennyivel másképp nézel most ki...
2014. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Még nem is beszéltetek, de tudod hogy téged szeret a barátnőjénél jobban? Ez nem valami racionális feltételezés.
2014. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi nem úgy akartam írni hogy szeret hanem hogy ESETLEG tetszhetek neki.DE INKÁBB HAGYOM AZ EGÉSZET.IGAZATOK VAN. Köszönöm szépen!
2014. márc. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!