Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiatalabb lánnyal...

Ha egy fiatalabb lánnyal randizok, csókra sor kerülhet az első találkozáskor? (én 21, ő 15)

Figyelt kérdés

15 éves a lány. Van benne valami ami megfog. Nemigazán tudom hogy mi...Nem kérek az elutasításból, meg lehurrogásból...aki nem tud értelemeset írni, az ne is írjon.

Eddig ugye idősebb barátnőim voltak (legalábbis tőle idősebbek), náluk releváns, hogy első randin csók, és kb 2-5 hét után ágyba viszem őket.

Nos most ismeretlen vizeken evezek, nem akarom azt sem hogy túl gyorsnak találja az egészet, vagy túl nyomulósnak gondoljon, de azt sem szeretném, ha tutyi-mutyinak nézne...

Nagyon szimpatikus nekem így elsőre, lassan 3 hete beszélgetünk neten. Benne van a taliba, vizsont, már az elején kvázi egy adott eseményhez kötötük a talit, és hamarosan eljön a napja :)

Szóval, szerintetek, vagy aki volt mar fiatalabb lánnyal, mennyire legyek kezdeményező?

21/F



2014. márc. 30. 16:45
 1/8 A kérdező kommentje:
*nem szexre kell! komoly kapcsolatra számítanék vele, ha ugyebár élőbe is szimpatikusnak vagyunk egymásnak!
2014. márc. 30. 16:47
 2/8 anonim válasza:

A barátommal ugyanebben a cipőben jártunk, mikor 15 voltam.

Szerintem a helyzettől is függ, vagy, hogy a csajszi hogyan viszonyul a dologhoz. Közeledj hozzá finoman, semmiképp ne nyomulj vagy rohand le.

18/L

2014. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
te vagy az pedomaci??
2014. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Három hete beszélgettek, de máris komoly kapcsolatra kéne? Na persze :) Amúgy meg biztos, hogy gyorsnak fogja találni, ha pedig nem, és simán belemegy, akkor ezzel tönkreteszed a lelkét, és nem lesz soha rendes párkapcsolata később sem...
2014. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nemértme ez miért pedoság még mindig...felsőbb korosztalyban, csaj 19-20, csávesze meg 30-35 az ugymár teljesen jó emg elfogadott...

am tényleg nem csak szexre kell, arra találhatnék mást is, oylat, akinek nemigen számítanak az érzelmek...

Ez miatt is szeretnék komolyat, mert nem vágyom csak testiségre.

rendben van, finoman probalok majd közeledni, aprobb érintések stb..

2014. márc. 30. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Az persze, hogy elfogadott, mert ott a lány is felnőtt nő már. Egy 15 éves, bármennyire is érett, még gyerek.
2014. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
59%

Szerintem ez abszolút nem annyira nagy szám, mint ahogy itt beszéltek róla.

A párommal ugyanebben a cipőben jártunk, a mai napig együtt vagyunk és imádjuk egymást!! Aki nem élte át annak fogalma sincs róla, hogy milyen.

2014. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neked az a legfontosabb, h egyből lesmárold, akkor inkább keress idősebbet
2014. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!