Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikre figyeljek első találkozá...

Mikre figyeljek első találkozáskor?

Figyelt kérdés

Pár hete beszélgetek egy lánnyal, nemsokára találkozni fogunk. Mindketten nagyon érdeklődünk a másik iránt. Az eddigi beszélgetéseinkből úgy gondolom nem vagyok számára semleges, mint ahogy ő sem semleges nekem (nagyon is nem).


Viszont az arcom tele van hegekkel, ami miatt évekig elég visszahúzódó voltam, és a mai napig is többé-kevésbé van hatása a rólam alkotott első benyomásokra. Félek, hogy valami hülyeséget mondok, hogy nem leszek elég szórakoztató (alapvetően nem vagyok az a személyiség, aki mellett sírva röhög az ember minden percben), vagy uralni fogom a beszélgetést, vagy teljesen megnémulok, dadogok... :) Vagy csak nem tudok majd feldobni értelmes témát. Szóval rettegek, hogy valamit elrontok.


A másik dolog, hogy úgy érzem már most túlságosan vonzódom hozzá, pedig tudom, hogy ő maximum szexkapcsolatot akar.


2013. okt. 3. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

én elmennék


és majd alakul ahogy alakul

soha nem szoktam előre tervezni mert nincs értelme

ha szimpatikus vagy neki akkor a hegeken túl tud lépni

és hidd el a csaj pont ugyan annyira izgul mint te !

:-)

sok sikert

2013. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!