Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha egy lány...

Szerintetek, ha egy lány megtudja a múltam, hogy tipikus lúzer voltam, akkor már nem fog úgy vonzódni hozzám?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok sikeres az életben, főleg nem a lányoknál, igaz ez főleg a külső adottságaim miatt van, szóval sokan szerintem alapból levágják, hogy ilyen adottságokkal nem is lehetne barátnőm. De ő odaáig van értem és nem is tart rondának. Szégyellem, hogy lúzer vagyok, próbálok változni, egy ideje már eélrtem dolgokat lányokkal, de legjobb a petting volt, rendes szexet még nem hoztam össze saját erőből. Vele talán az is összejöhetne, de annyira gáz, hogy lúzer a múltam és már jó ideje nyomatom az alfahím szerepet, a sikereimet is így értem el egyes lányoknál.
2014. márc. 30. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne XD
2014. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"szexet még nem hoztam össze saját erőből" ezt hogy kell érteni, álmodban elraboltak és megerőszakoltak az ufók?
2014. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Először is a nők nem a külsőd alapján vonzódnak hozzád. Ezt vésd az eszedbe! Ha nem megy másképp, állj a tükör elé és addig mondogasd magadnak amíg be nem jutt.

Másodszor a kérdésedre válaszolva nem. De ehhez alfává kell várnod. És ne szánalom keltően mond el, csak úgy mellékesen. Ne adj neki indokot, hogy mért ne hagyjon ott, mert akkor ábrák a dabra, vonzalomból szánalom. Válj alfává, ne csak játszd!

2014. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!