Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi erre a normális válasz?

Zolush kérdése:

Mi erre a normális válasz?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok. Eddig még nem volt normális párkapcsolatom.

Nem azért mert annyira csúnya vagyok vagy ilyesmi, de tudom hogy velem van a baj.Régen az volt hogy volt egy ideálom és nem tudtam lejjebb adni. Mindenkiben megtaláltam hibát. A jelenlegi bajom az hogy mindig az elérhetetlen , pasiknál ragadok le. Akaratlanul de mindig őket vonzom , és ez nem valami kellemes érzés. A pasi vagy hetero vagy nem tudom hogy milyen beálítottságú, mert mondjuk vannak megnyilvánulásai de nem merek biztosra menni. Mit csináljak??????????????????



2014. márc. 30. 21:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszoló felhasználokat jelentettem.
2014. márc. 30. 21:31
 2/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2014. márc. 30. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező kommentje:


Az eddigi válaszoló felhasználokat jelentettem.


harag, önbizalom hiány

semmi baj ha jelented őket e még nem leszel normálisabb

keseregj és jelentgess mindenkit de a valóságot nem feded el vele

2014. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Korodbéli srác vagyok. Megnyugtatlak, nem veled van a baj..

90%ban no komment a meleg világ.. csak alkalmit akarnak kamuznak stb..

Volt rá példa hogy ismerkedésem során, találkoztam olyan középkorú férfiakkal, akiknek felesége s gyereke is volt o.O

A távolság az egyik fő okunk, s az, hogy a melegek ritkábbak a heteroknál így nehezebb találni valakit.

2014. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni. Szerezz önbizalmat, és próbálkozz olyannál, aki tetszik
2014. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 My Conserve ***** válasza:
Kiket nevezel elérhetetlen pasiknak?
2014. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem te vonzod őket hanem ők vonzanak téged.


Ezzel csak az a baj hogy úgy fogsz járni ahogy én 29 évesen sem volt fiuval kapcsolatom mert engemet is csak azok vonzanak akik vagy elérhetetlenek vagy én nem vonzom őket ,de nem tudom lejebb adni ,egyszerűen képtelen vagyok olyannak azt mondani hogy tetszik aki nem. Ez egy csapda ,de lányoknál sincs semmi sikerem ,rámírnak hogy tetszek aztán eltűnnek , valóságba meg nem merek ismerkedni soha nem csináltam ilyet tök idegen szituáció .


Addig találj valakit amíg nem leszel te is 29 mert észre se veszed és az lesz , én 22 óta kezdtem ismerkedni neten ,több ezer levél kiküldésen vagyok túl mégsem találtam meg az igazit akit megcsókolhatnék .


Na most én is elsírtam magamat ,én már meg se kérdem hogy mit csináljak mert a válasz az hogy akaszd fel magad te szánalmas lúzer mert akinek bejött az élet az nem érti hogy hogy lehet ilyen.

2014. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!