Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fontos, nézz be! Miért ilyen...

Fontos, nézz be! Miért ilyen zárkozott?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Elég zárkozott, minden nap látom és megtetszett nagyon. Mindig köszönök neki, de elég fura: / bunkón köszön és egyszer megkérdeztem tőle hogy haragszik-e rám és mondta hogy őt nem hatom meg meg nem is ismer meghogy ő ennél elfoglaltabb mint velem foglalkozzon. Nincs barátnője én se nézek ki rosszul és nem értem mi lehet ez.
2014. márc. 31. 19:10
 1/2 anonim válasza:
Velem is volt egyszer ilyen. Nem vagy az esete, felejtsd el! :(
2014. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló lehet ez a srác, mint én. Én azért, mert nem akarom, hogy megismerjenek. Ez egy döntés. És eléggé idegesítő mikor ezt egy lány nem tartja tiszteletben és erőlködik. Olyankor megesik, hogy cinikus vagyok vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyom, mintha süket lennék. Az, meg, hogy van-e vagy nincs barátnőm, nem értem miért tartozna bárkire is.
2014. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!