Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pfuu eleg bonyolult a dolog!...

Pfuu eleg bonyolult a dolog! Mit gondoljak, csinaljak?

Figyelt kérdés

Egy lannyal nemreg megismerkedtem egy egyetemi bulin, mind a ketten szimpatikusak voltunk egymasnak. Azota mar beszeltunk neten es hat fogalmam sincs most mit szeretne. Elhivtam hogy talalkozzunk de mondta hogy nem szeretne most senkivel osszejonni. Beszelgettunk meg utana mondta hogy talalkozhatunk de csak baratilag. Aztan a vegen megbeszeltuk hogy talalkozni fogunk es meglatjuk alakul-e belole valami...

Na mit gondoltok?? Erdemes erte kuzdeni vagy o mar eldontotte a dolgot??

20/F


2014. ápr. 4. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
de izgi..küzdeni mi?már rég taknyosra szopattam volna persze én nem vagyok olyan egyetemista akinek nincs egy önálló gondolata..tényleg hogyan vettek fel?
2014. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hat bocsi de nem mindenki erre utazik...

Szoval buszke lehetsz magadra ha neked ez szamit!!

2014. ápr. 4. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy barátság az semmi, igaz? Lányok, legalább legyetek biszexek, hogy néha megmeneküljetek a férfiaktól!
2014. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj atyam. Egy ember sem bir arra valaszolni amit kerdeztem??
2014. ápr. 4. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!