Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányokkal normálisan ismerke...

A lányokkal normálisan ismerkedni nem lehet, csak erőszakosan/önsajnálkozóan lehet?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, nem értek túlzottan a nőkhöz...


társkeresőn próbálkozok, és ahogy 1000 itteni kérdésben van: nem válaszol, nem reagál, nem néz meg, nem is szarja le, nem nem...

egy idő után ilyenkor beirok egy másodikat is, általában a kedvemtől függően:


"oké, ennyire ronda vagyok, hogy nemet sem kell mondani..."

"rendben, akkor te ilyen tökéletes kis nőci vagy, ilyen pasik hozzád se szóljanak, értem..."

"szard le, oké, te vagy Puzsér Róbert, mert erre nem mondasz nemet sem"

"beképzelt ri.banc, oké, neked jobb pasi jár..."

"tudod mit? Akkor dögölj meg, te retek k.urva, nemis érdemled meg, hogy ismerjel!"


és csodák csodája, mi van ilyenkor?! Megnéz rögtön, illetve válaszol! Nem egyel sikerül is beszédbe egyedni, vagy legalább elküld a p...csába, hogy idióta vagyok.

No ez mi?


2014. ápr. 4. 22:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
ha válaszolnának, vagy normálisan azt mondanák, hogy "nem", és ha nem azt látnám, hogy erőszakkal lehet eredményt elirni, nem irtam volna ki a kérdést? :)
2014. ápr. 4. 23:00
 12/25 Költőnő? ***** válasza:

Eredmény az lenne ha lenne nőd.

Minden egyéb esetben csak próbálkozás ez is, mint a többi.

2014. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

nem tudom, mit akarsz ezzel mondani, de ha nem próbálkozok, akkor soha nem lesz semmi.

Persze, egy nő honnan is tudhatná ezt...

2014. ápr. 4. 23:42
 14/25 anonim ***** válasza:
Nőkkel lehet normálisan ismerkedni, lányokkal nem.
2014. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Jesszus.. olyan vagy mint azok a hajléktalanok akik bűbájosan tarhálnak, aztán ha mondod neki, hogy nem mindjárt leköp és jön a "rák egye ki a lépedet!". Miért gondolod, ha visszaírnának neked, hogy nem, vagy netán valami csoda folytán mégis összejössz egy lánnyal, aki a többedik randin csinál olyat, ami neked nem tetszik, frusztrál, akkor nem kezdenél el rögtön beképzelt ri.bancozni, vagy meg dögölj meg, te retek k.urvázni?

Nagyon rossz úton jársz. Próbálj meg úgy tekinteni a nőkre, mint a férfiakra, azaz érző emberi lényekként, ne úgy, mint valami csordára, ahonnan mindenképp le kéne már vadászni egy egyedet, és ha nem sikerül, akkor meg ordítok..


Azt javaslom, mint az egyik válaszoló, keress olyan hobbit, járj olyan társaságba, ahol vannak lányok, és ha az egyik szimpibb próbáld meg jobban megismerni.

2014. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

A hajléktalan hasonlatod sajnos csak akkor működne, ha facebookon irogatnék random embereknek. De emberek, ez TÁRSKERESŐ és akkor hadd várja már el jobbal a férfiember, hogy mindenki ezért van itt, és nehogy már én legyek a hülye, ha csodálkozok, hogy nem kapok választ...


"Próbálj meg úgy tekinteni a nőkre, mint a férfiakra, azaz érző emberi lényekként" igazán? Mint mondottam, normálisan szólok, és senki nem reagál, majd amikor lehordom, elkezdenek reagálni, ezért kérdezem itt, hogy most akkor igy kell veletek bánni, mert normálisan nem lehet?!


És ne meneküljetek ebbe a "életben ismerkedj, ne ilyen oldalakon", mert ezek után miért feltételezzem, hogy más lenne?

2014. ápr. 5. 12:08
 17/25 A kérdező kommentje:
még valami: ha visszair, hogy "nem", képzeld, nem kezdem el kiátkozni
2014. ápr. 5. 12:09
 18/25 Költőnő? ***** válasza:
9es megnyilvánulasodra írtam okos. De figyelj, ha Te már így eldöntötted, h a Nőt nem szabad tisztelni, hanem fikázni kell előben és online egyaránt, akkor nem értem, mire a kérdésed. Fikázd őket, aztán majd meglátjuk, mire mégy vele. Egészen addig míg ezzel a módszerrel nőt nem kerítesz magadnak, számomra ez csak egy ilyen(szánalmas) vergődés/próbálkozás. Nem szólva arról, h az érdekes nő lehet, aki erre gerjed. Sok sikert hozzá.
2014. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

nem vagyok művész, mégsem akarnak megérteni...


Ott van a példa előttetek, feketén fehéren: irok normálisan - nincs reakció. Lesajnáltatom magam, vagy beszólok - reagálnak! Miről van szó itt? És arról szól a kérdés, hogy ki mit tapasztalt, én nem döntöttem el semmit, leirom még egyszer, lassan:


normálisan irok, aranyosan - nincs reakció. Keményebben: felkelti a figyelmüket!

2014. ápr. 5. 12:22
 20/25 Költőnő? ***** válasza:

Akkor las-san í-rom, h meg-értsd; lehet, h erre már reagálnak egyesek, de megeszem a kalapom, ha ezzel akár egy normális nőt is össze tudsz szedni.

Ennél érthetőbben nem tudom megfogalmazni.

2014. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!